sl2018_1 sl2018_2 sl2018_3 sl2018_4 sl2018_5 sl2018_6 sl2018_7 sl2018_8

Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Skolēnu dome

dome

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Jubilāri

Aleksis 7.a

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

musustasts      Kādi ir mūsu iespaidi, vērojot no malas, kā arī aktīvi piedaloties projekta aktivitātēs 7., 15., 21. un 23.septembrī, šķiet, ka mūsu skolēnu pašpārvalžu sadarbības projekts ir izdevies un ka daudzas idejas ir realizētas. Patika tas, ka visu skolu jaunieši labprāt iesaistījās, vadīja un darbojās darbnīcās, iepazīstot cits citu un dažādas tautu kultūras. Patika, kā mēs dziedājām lietuviešu, latviešu, krievu, ukraiņu un poļu dziesmas, tas nebija viegli... Svīdām un dejojām dažādas tautu dejas, gatavojām ēdienus mūsu skolas mājturības kabinetā- krievu pelmeņus, latviešu pīrādziņus un plātsmaizi ar āboliem, lietuviešu kastani, poļu šokolādes kūkas, ukraiņu vareņikus, un tad paši visu apēdām. Katras projekta dienas sākumā pārskatījām iepriekš veikto, skatot bildes, ko mums sagatavoja video un foto studijas “Autofokuss” dalībnieki, un tad vadītāji mūs iesildīja darbam ar dažādām jautrām sadarbības spēlēm.
      Visinteresantākā un jautrākā bija pēdējā diena, kad mums vajadzēja atcerēties visas dejas un dziesmas un vēlreiz tās kopā izpildīt. Pateicamies skolotājai E.Burvānei, kura mums visiem kopā un katram palīdzēja no papīra izlocīt draudzības un mīlestības simbolu- ūbeli. Rakstījām novēlējumus draugiem... un vienojāmies, ka mēs gribam visi kopā braukt ekskursijā, lai vēl vairāk sadraudzētos un saliedētos un tā arī izdarījām 5.oktobrī.
      Tas vēl nav viss..., jo Rīgas 51.vidusskolas skolēnu pašpārvaldes jaunieši, mūs uzaicināja uz Pidžamu un čību ballīti 21.oktobrī.... ballīte.
      Liels paldies mūsu sadarbības partneriem Rīgas Ukraiņu vidusskolas, Rīgas Lietuviešu vidusskolas, Rīgas 51.vidusskolas, Rīgas I.Kozakēvičas Poļu vidusskolas un mūsu skolas skolēnu pašpārvaldes jauniešiem un viņu pedagogiem - koordinatoriem par veiksmīgi realizēto projektu „Mūsu stāsts par...”.
      Ļoti ceram uz šī projekta turpinājumu nākamajā mācību gadā - ideja ir iesaistīt projektā arī igauņu skolu.

VAirāk attēlu google photo