Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Skolēnu dome

dome

1.a 1.b 1.c  
2.a 2.b 2.c  
3.a 3.b 3.c
4.a 4.b 4.c 4.d
5.a 5.b 5.c  
6.a 6.b  
7.a 7.b  
8.a 8.b 8.c  
9.a 9.b 9.c  
10.a 10.b    
11.a 11.b    
12.a 12.b    

1.a klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Mūzika Latviešu valoda Ētika Kristīgā mācība Angļu valoda Latviešu valoda
2. 8.50 – 9.30 Matemātika Matemātika Ritmika Latviešu valoda Sports
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Mājturība un tehnoloģijas Matemātika Matemātika Mūzika
4. 10.40 – 11.20 Latviešu valoda Sociālās zinības Latviešu valoda Dabaszinības Vizuālā māksla
5. 11.40 – 12.20 Klases stunda Sports   Latviešu valoda Vizuālā māksla
6. 12.40 – 13.20          
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

1.b klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Sociālās zinības Matemātika Mūzika Ritmika Mājturība un tehnoloģijas
2. 8.50 – 9.30 Sports Sports Matemātika Matemātika Latviešu valoda
3. 9.40 – 10.20 Matemātika Vizuālā māksla Angļu valoda Mūzika Latviešu valoda
4. 10.40 – 11.20 Latviešu valoda Vizuālā māksla Latviešu valoda Latviešu valoda Dabaszinības
5. 11.40 – 12.20 Latviešu valoda   Ētika Kristīgā mācība Latviešu valoda Klases stunda
6. 12.40 – 13.20          
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

1.c klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Sociālās zinības Mūzika Latviešu valoda Latviešu valoda Ritmika
2. 8.50 – 9.30 Latviešu valoda Latviešu valoda Matemātika Sports Matemātika
3. 9.40 – 10.20 Angļu valoda Vizuālā māksla Latviešu valoda Latviešu valoda Ētika Kristīgā mācība
4. 10.40 – 11.20 Sports Vizuālā māksla Mūzika Matemātika Mājturība un tehnoloģijas
5. 11.40 – 12.20 Matemātika Latviešu valoda Dabaszinības   Klases stunda
6. 12.40 – 13.20          
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

2.a klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Sports Matemātika Latviešu valoda Ceļu satiksmes noteikumi Mūzika
2. 8.50 – 9.30 Latviešu valoda Latviešu valoda Mūzika Matemātika Ētika Kristīgā mācība
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Latviešu valoda Latviešu valoda Dabaszinības Matemātika
4. 10.40 – 11.20 Matemātika Sociālās zinības Vizuālā māksla Sports Matemātika
5. 11.40 – 12.20 Angļu valoda Mājturība un tehnoloģijas Vizuālā māksla Latviešu valoda Klases stunda
6. 12.40 – 13.20     Ritmika    
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

2.b klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Ritmika Matemātika Latviešu valoda Matemātika Matemātika
2. 8.50 – 9.30 Latviešu valoda Mūzika Matemātika Latviešu valoda Mūzika
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Sociālās zinības Dabaszinības Vizuālā māksla Latviešu valoda
4. 10.40 – 11.20 Matemātika Angļu valoda Ētika Kristīgā mācība Vizuālā māksla Klases stunda
5. 11.40 – 12.20 Sports Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda Ceļu satiksmes noteikumi Sports
6. 12.40 – 13.20         Latviešu valoda
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

2.c klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Latviešu valoda Matemātika Ceļu satiksmes noteikumi Matemātika Matemātika
2. 8.50 – 9.30 Mūzika Latviešu valoda Matemātika Mūzika Latviešu valoda
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Dabaszinības Vizuālā māksla Sociālās zinības Angļu valoda
4. 10.40 – 11.20 Sports Latviešu valoda Vizuālā māksla Klases stunda Ētika Kristīgā mācība
5. 11.40 – 12.20 Matemātika Mājturība un tehnoloģijas Ritmika Latviešu valoda Latviešu valoda
6. 12.40 – 13.20         Sports
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

3.a klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Matemātika Matemātika Sports Matemātika Latviešu valoda
2. 8.50 – 9.30 Angļu valoda Angļu valoda Ētika Kristīgā mācība Dabaszinības Latviešu valoda
3. 9.40 – 10.20 Vizuālā māksla Mūzika Angļu valoda Latviešu valoda Matemātika
4. 10.40 – 11.20 Vizuālā māksla Dabaszinības Matemātika Latviešu valoda Sociālās zinības
5. 11.40 – 12.20 Latviešu valoda Latviešu valoda Latviešu valoda Mūzika Mājturība un tehnoloģijas
6. 12.40 – 13.20 Sports       Klases stunda
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

3.b klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Klases stunda Matemātika Latviešu valoda Mūzika Matemātika
2. 8.50 – 9.30 Sports Sports Latviešu valoda Matemātika Dabaszinības
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Angļu valoda Mūzika Dabaszinības Latviešu valoda
4. 10.40 – 11.20 Latviešu valoda Latviešu valoda Angļu valoda Vizuālā māksla Angļu valoda
5. 11.40 – 12.20 Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda Sociālās zinības Vizuālā māksla Ētika Kristīgā mācība
6. 12.40 – 13.20 Matemātika   Matemātika    
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

3.c klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Latviešu valoda Latviešu valoda Latviešu valoda Matemātika Latviešu valoda
2. 8.50 – 9.30 Matemātika Latviešu valoda Matemātika Latviešu valoda Matemātika
3. 9.40 – 10.20 Sports Matemātika Ētika Kristīgā mācība Latviešu valoda Dabaszinības
4. 10.40 – 11.20 Angļu valoda Dabaszinības Sports Vizuālā māksla Mājturība un tehnoloģijas
5. 11.40 – 12.20 Mūzika Mūzika Angļu valoda Vizuālā māksla Klases stunda
6. 12.40 – 13.20   Sociālās zinības   Angļu valoda  
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

4.a klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Angļu valoda Datorika Matemātika Vizuālā māksla Matemātika Literatūra
2. 8.50 – 9.30 Matemātika Angļu valoda  Vizuālā māksla Latviešu valoda Sports
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Dabaszinības Latviešu valoda Dabaszinības Angļu valoda
4. 10.40 – 11.20 Mūzika Sports Latviešu valoda Angļu valoda Datorika Mūzika
5. 11.40 – 12.20   Latviešu valoda Matemātika Mājturība un tehnoloģijas Matemātika
6. 12.40 – 13.20   Latviešu valoda Sociālās zinības   Klases stunda
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

4.b klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Latviešu valoda Matemātika Angļu valoda  Latviešu valoda Matemātika
2. 8.50 – 9.30 Latviešu valoda Sports Sports Dabaszinības Angļu valoda
3. 9.40 – 10.20 Matemātika Latviešu valoda Matemātika Matemātika Literatūra
4. 10.40 – 11.20 Vizuālā māksla Dabaszinības Latviešu valoda Sociālās zinības Mājturība un tehnoloģijas
5. 11.40 – 12.20 Vizuālā māksla Angļu valoda Datorika Latviešu valoda   Mūzika
6. 12.40 – 13.20   Datorika             Angļu valoda Mūzika   Klases stunda
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

4.c klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Latviešu valoda Matemātika Matemātika Datorika Angļu valoda
2. 8.50 – 9.30 Latviešu valoda Latviešu valoda Angļu valoda Datorika Matemātika Matemātika
3. 9.40 – 10.20 Matemātika Latviešu valoda Latviešu valoda Literatūra Sports
4. 10.40 – 11.20 Sociālās zinības Angļu valoda Latviešu valoda Mūzika Mājturība un tehnoloģijas
5. 11.40 – 12.20 Sports Dabaszinības Vizuālā māksla Dabaszinības Klases stunda
6. 12.40 – 13.20 Angļu valoda Mūzika Vizuālā māksla    
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

4.d klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Matemātika Matemātika Matemātika Literatūra Matemātika
2. 8.50 – 9.30 Latviešu valoda Latviešu valoda Angļu valoda Matemātika Angļu valoda
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Latviešu valoda Dabaszinības Vizuālā māksla Dabaszinības
4. 10.40 – 11.20 Sports Mūzika Latviešu valoda Vizuālā māksla Sports
5. 11.40 – 12.20 Angļu valoda Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda Sociālās zinības Klases stunda
6. 12.40 – 13.20 Datorika   Mūzika Mūzika  
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

5.a klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda Sports Matemātika Sociālās zinības
2. 8.50 – 9.30 Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda Latviešu valoda Sports Matemātika
3. 9.40 – 10.20 Dabaszinības Matemātika Vizuālā māksla Latviešu valoda Latviešu valoda
4. 10.40 – 11.20 Matemātika Matemātika Sociālās zinības Latviešu valoda Latviešu valoda
5. 11.40 – 12.20 Angļu valoda Angļu valoda Matemātika Angļu valoda        Datorika Mūzika
6. 12.40 – 13.20 Mūzika Dabaszinības Angļu valoda          Datorika   Klases stunda
7. 13.30 – 14.10          
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

5.b klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Angļu valoda Mūzika Vizuālā māksla Matemātika Sports
2. 8.50 – 9.30 Dabaszinības Dabaszinības Angļu valoda Angļu valoda Mūzika
3. 9.40 – 10.20 Mājturība un tehnoloģijas  Matemātika Latviešu valoda Sports Datorika               Datorika
4. 10.40 – 11.20 Mājturība un tehnoloģijas  Latviešu valoda Latviešu valoda Sociālās zinības Matemātika
5. 11.40 – 12.20 Matemātika Latviešu valoda Matemātika Latviešu valoda Matemātika
6. 12.40 – 13.20     Sociālās zinības Latviešu valoda Latviešu valoda
7. 13.30 – 14.10         Klases stunda
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

5.c klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Dabaszinības Latviešu valoda Sociālās zinības Sports Latviešu valoda
2. 8.50 – 9.30 Sociālās zinības Latviešu valoda Matemātika Matemātika Datorika               Datorika
3. 9.40 – 10.20 Matemātika Angļu valoda Mājturība un tehnoloģijas Matemātika Matemātika
4. 10.40 – 11.20 Angļu valoda Dabaszinības Mājturība un tehnoloģijas Angļu valoda Latviešu valoda
5. 11.40 – 12.20 Mūzika Matemātika Latviešu valoda Latviešu valoda Sports
6. 12.40 – 13.20 Matemātika Mūzika Vizuālā māksla    
7. 13.30 – 14.10 Klases stunda   Latviešu valoda    
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

6.a klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Latviešu valoda Matemātika Matemātika Latviešu valoda Matemātika
2. 8.50 – 9.30 Latviešu valoda Angļu valoda        Informātika Vizuālā māksla Latviešu valoda Latviešu valoda
3. 9.40 – 10.20 Matemātika Dabaszinības Angļu valoda  Vācu valoda Krievu valoda Sociālās zinības
4. 10.40 – 11.20 Dabaszinības Pasaules vēsture Sports Matemātika Latvijas vēsture
5. 11.40 – 12.20 Mājturība un tehnoloģijas  Klases stunda Sociālās zinības Sports Vācu valoda Krievu valoda
6. 12.40 – 13.20 Mājturība un tehnoloģijas  Angļu valoda        Informātika Latviešu valoda Angļu valoda Mūzika
7. 13.30 – 14.10   Mūzika      
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

6.b klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Sociālās zinības Vācu valoda Krievu valoda Dabaszinības Latviešu valoda Sports
2. 8.50 – 9.30 Dabaszinības Matemātika Angļu valoda Latviešu valoda Latvijas vēsture
3. 9.40 – 10.20 Matemātika Latviešu valoda Matemātika Angļu valoda Mūzika
4. 10.40 – 11.20 Mūzika Angļu valoda Matemātika Informātika       Informātika  Vizuālā māksla
5. 11.40 – 12.20 Vācu valoda Krievu valoda Mājturība un tehnoloģijas  Latviešu valoda Matemātika Latviešu valoda
6. 12.40 – 13.20 Pasaules vēsture Mājturība un tehnoloģijas  Latviešu valoda Sports Sociālās zinības
7. 13.30 – 14.10       Klases stunda  
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

7.a klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Vācu valoda Krievu valoda Mājturība un tehnoloģijas Bioloģija Latviešu valoda Ģeogrāfija
2. 8.50 – 9.30 Matemātika Mājturība un tehnoloģijas Matemātika Bioloģija Matemātika
3. 9.40 – 10.20 Pasaules vēsture Latviešu valoda Matemātika Sports Latviešu valoda
4. 10.40 – 11.20 Matemātika Latviešu valoda Latviešu valoda Vācu valoda Krievu valoda Mūzika
5. 11.40 – 12.20 Ģeogrāfija Vācu valoda Krievu valoda Vizuālā māksla Angļu valoda Informātika        Informātika 
6. 12.40 – 13.20 Angļu valoda Matemātika Latvijas vēsture Latviešu valoda Sports
7. 13.30 – 14.10 Klases stunda Angļu valoda Sociālās zinības    
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

7.b klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Matemātika Angļu valoda Latviešu valoda Angļu valoda Latviešu valoda
2. 8.50 – 9.30 Mūzika Vācu valoda Krievu valoda Bioloģija Vācu valoda Krievu valoda Latviešu valoda
3. 9.40 – 10.20 Angļu valoda Mājturība un tehnoloģijas Latvijas vēsture Bioloģija Sports
4. 10.40 – 11.20 Vācu valoda Krievu valoda Mājturība un tehnoloģijas Vizuālā māksla Sports Informātika      Informātika 
5. 11.40 – 12.20 Matemātika Ģeogrāfija Matemātika Matemātika Sociālās zinības
6. 12.40 – 13.20 Ģeogrāfija Latviešu valoda Matemātika Matemātika Klases stunda
7. 13.30 – 14.10 Pasaules vēsture Latviešu valoda   Latviešu valoda  
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

8.a klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Vizuālā māksla Ģeogrāfija Sociālās zinības Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda
2. 8.50 – 9.30 Angļu valoda Fizika Matemātika Mājturība un tehnoloģijas Klases stunda
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Matemātika Angļu valoda       Datorika Angļu valoda        Datorika Vācu valoda Krievu valoda
4. 10.40 – 11.20 Latviešu valoda Mūzika Latviešu valoda Vācu valoda Krievu valoda Bioloģija
5. 11.40 – 12.20 Ķīmija Vācu valoda Krievu valoda Latviešu valoda Latviešu valoda Angļu valoda
6. 12.40 – 13.20 Sports Sports Ķīmija Fizika Matemātika
7. 13.30 – 14.10 Matemātika Pasaules vēsture Bioloģija Matemātika Latvijas vēsture
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

8.b klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Datorika/ Angļu valoda Latviešu valoda Ķīmija Datorika/
2. 8.50 – 9.30 Fizika Mūzika Latviešu valoda Matemātika Vācu valoda Krievu valoda
3. 9.40 – 10.20 Vizuālā māksla Latvijas vēsture Ģeogrāfija Matemātika Latviešu valoda
4. 10.40 – 11.20 Pasaules vēsture Matemātika Matemātika Latviešu valoda Sports
5. 11.40 – 12.20 Latviešu valoda Matemātika Angļu valoda Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda
6. 12.40 – 13.20 Angļu valoda Bioloģija Sports Mājturība un tehnoloģijas Ķīmija
7. 13.30 – 14.10 Vācu valoda Krievu valoda Vācu valoda Krievu valoda Fizika Sociālās zinības Bioloģija
8. 14.15 – 14.55     Klases stunda    
9. 15.00 – 15.40          

8.c klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Fizika Bioloģija Angļu valoda Ģeogrāfija Datorika/
2. 8.50 – 9.30 Angļu valoda Pasaules vēsture Latvijas vēsture Angļu valoda Vācu valoda Krievu valoda
3. 9.40 – 10.20 Mūzika Latviešu valoda Ķīmija Mājturība un tehnoloģijas Ķīmija
4. 10.40 – 11.20 Latviešu valoda Latviešu valoda Matemātika Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda
5. 11.40 – 12.20 Matemātika Sports Sociālās zinības Latviešu valoda Latviešu valoda
6. 12.40 – 13.20 Matemātika Matemātika Fizika Matemātika Bioloģija
7. 13.30 – 14.10 Vācu valoda Krievu valoda Vācu valoda Krievu valoda Vizuālā māksla Datorika/ Sports
8. 14.15 – 14.55   Klases stunda      
9. 15.00 – 15.40          

9.a klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Latviešu valoda Fizika Mājturība un tehnoloģijas Vācu valoda Krievu valoda Matemātika
2. 8.50 – 9.30 Vācu valoda Krievu valoda Matemātika Mājturība un tehnoloģijas Latviešu valoda Matemātika
3. 9.40 – 10.20 Mūzika Bioloģija Latvijas vēsture Latviešu valoda Sociālās zinības
4. 10.40 – 11.20 Matemātika Vācu valoda Krievu valoda Angļu valoda Matemātika Ķīmija
5. 11.40 – 12.20 Pasaules vēsture Latviešu valoda Ģeogrāfija Fizika Bioloģija
6. 12.40 – 13.20 Vizuālā māksla Matemātika Sports Ģeogrāfija Latviešu valoda
7. 13.30 – 14.10 Angļu valoda Angļu valoda Ķīmija Sports Klases stunda
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

9.b klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Mūzika Angļu valoda Ķīmija Vācu valoda Krievu valoda Mājturība un tehnoloģijas
2. 8.50 – 9.30 Vācu valoda Krievu valoda Matemātika Latvijas vēsture Latviešu valoda Mājturība un tehnoloģijas
3. 9.40 – 10.20 Pasaules vēsture Fizika Latviešu valoda Latviešu valoda Sociālās zinības
4. 10.40 – 11.20 Angļu valoda Vācu valoda Krievu valoda Ģeogrāfija Fizika Matemātika
5. 11.40 – 12.20 Latviešu valoda Bioloģija Sports Ģeogrāfija Ķīmija
6. 12.40 – 13.20 Matemātika Latviešu valoda Angļu valoda Bioloģija Matemātika
7. 13.30 – 14.10 Vizuālā māksla Sports Matemātika Matemātika Klases stunda
8. 14.15 – 14.55          
9. 15.00 – 15.40          

9.c klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Matemātika  Latviešu valoda Klases stunda Fizika Latviešu valoda
2. 8.50 – 9.30 Matemātika Latviešu valoda Ķīmija Matemātika Latviešu valoda
3. 9.40 – 10.20 Latviešu valoda Angļu valoda Matemātika Sports Mājturība un tehnoloģijas
4. 10.40 – 11.20 Pasaules vēsture Sports Latvijas vēsture Ģeogrāfija Mājturība un tehnoloģijas
5. 11.40 – 12.20 Vācu valoda Krievu valoda Matemātika Angļu valoda Bioloģija Matemātika
6. 12.40 – 13.20 Angļu valoda Fizika Ģeogrāfija Sociālās zinības Vizuālā māksla
7. 13.30 – 14.10 Ķīmija Bioloģija   Vācu valoda Krievu valoda Mūzika
8. 14.15 – 14.55   Vācu valoda Krievu valoda      
9. 15.00 – 15.40          

10.a klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Sports Matemātika Klases stunda Bioloģija Vācu valoda Krievu valoda
2. 8.50 – 9.30 Ķīmija Matemātika Matemātika Angļu valoda Ģeogrāfija
3. 9.40 – 10.20 Informātika Informātika Latvijas un pasaules vēsture Sports Matemātika Matemātika
4. 10.40 – 11.20 Informātika Informātika Fizika Ķīmija Latviešu valoda Matemātika
5. 11.40 – 12.20 Angļu valoda Angļu valoda Bioloģija Ekonomika Latviešu valoda
6. 12.40 – 13.20 Vācu valoda Krievu valoda Latviešu valoda Latviešu valoda Vācu valoda Krievu valoda Fizika
7. 13.30 – 14.10 Vizuālā māksla Mūzika Filozofija Ekonomika Fizika Latvijas un pasaules vēsture
8. 14.15 – 14.55 Vizuālā māksla Mūzika Franču valoda   Uzņēmējdarbība  
9. 15.00 – 15.40         Franču valoda

10.b klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Angļu valoda Matemātika Sports Filozofija Vācu valoda Krievu valoda
2. 8.50 – 9.30 Latviešu valoda Bioloģija Ekonomika Ķīmija Ķīmija
3. 9.40 – 10.20 Latvijas un pasaules vēsture Sports Matemātika Latviešu valoda Latviešu valoda
4. 10.40 – 11.20 Bioloģija Matemātika Matemātika Latviešu valoda Ģeogrāfija
5. 11.40 – 12.20 Ekonomika Fizika Fizika Matemātika Latvijas un pasaules vēsture
6. 12.40 – 13.20 Vācu valoda Krievu valoda Angļu valoda Angļu valoda Informātika Vācu valoda Krievu valoda Matemātika
7. 13.30 – 14.10 Vizuālā māksla Mūzika   /Informātika Angļu valoda Informātika Fizika
8. 14.15 – 14.55 Vizuālā māksla Mūzika Franču valoda   /Informātika Uzņēmējdarbība
9. 15.00 – 15.40 Klases stunda       Franču valoda

11.a klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Latvijas un pasaules vēsture Sports Angļu valoda Programmēšanas pamati Angļu valoda Informātika Ķīmija
2. 8.50 – 9.30 Angļu valoda Programmēšanas pamati Matemātika Sports Fizika Fizika
3. 9.40 – 10.20 Ekonomika Matemātika Bioloģija Filozofija Ģeogrāfija
4. 10.40 – 11.20 Latviešu valoda Bioloģija Fizika Latviešu valoda Vācu valoda Krievu valoda
5. 11.40 – 12.20 Matemātika Latviešu valoda Ķīmija Vācu valoda Krievu valoda Ekonomika
6. 12.40 – 13.20 Matemātika Vācu valoda Krievu valoda Latviešu valoda Angļu valoda Informātika Latvijas un pasaules vēsture
7. 13.30 – 14.10 Ģeogrāfija Informātika Matemātika Matemātika Uzņēmējdarbība
8. 14.15 – 14.55   Angļu valoda Klases stunda    
9. 15.00 – 15.40   Franču valoda      

11.b klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Matemātika Sports   Latviešu valoda Latvijas un pasaules vēsture
2. 8.50 – 9.30 Matemātika Latvijas un pasaules vēsture Matemātika Latviešu valoda Matemātika
3. 9.40 – 10.20 Angļu valoda Programmēšanas pamati Ekonomika Fizika Fizika
4. 10.40 – 11.20 Ekonomika Matemātika Bioloģija Filozofija Vācu valoda Krievu valoda
5. 11.40 – 12.20 Bioloģija Latviešu valoda Sports Vācu valoda Krievu valoda Ģeogrāfija
6. 12.40 – 13.20 Latviešu valoda Vācu valoda Krievu valoda Fizika Matemātika Informātika Informātika 
7. 13.30 – 14.10 Uzņēmējdarbība Ģeogrāfija Angļu valoda Angļu valoda Informātika Informātika 
8. 14.15 – 14.55 Ķīmija Klases stunda     Ķīmija
9. 15.00 – 15.40   Franču valoda      

12.a klase 

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Ķīmija Latvijas un pasaules vēsture Matemātika Matemātika Matemātika
2. 8.50 – 9.30 Latvijas un pasaules vēsture Angļu valoda Fizika Matemātika Ekonomika
3. 9.40 – 10.20 Vācu valoda Krievu valoda Vācu valoda Krievu valoda Latviešu valoda Vācu valoda Krievu valoda Sports
4. 10.40 – 11.20 Matemātika Programmēšanas pamati Uzņēmējdarbība Bioloģija Politika un tiesības
5. 11.40 – 12.20 Informātika Programmēšanas pamati Programmēšanas pamati Informātika Matemātika Filozofija Fizika
6. 12.40 – 13.20 Latviešu valoda Sports Klases stunda Politika un tiesības Latviešu valoda
7. 13.30 – 14.10 Angļu valoda Fizika   Latviešu valoda Ķīmija
8. 14.15 – 14.55 Ekonomika Bioloģija   Angļu valoda Franču valoda
9. 15.00 – 15.40          

12.b klase

St. Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. 8.00 – 8.40 Bioloģija Matemātika Latviešu valoda Sports Fizika
2. 8.50 – 9.30 Ekonomika Krievu valoda Bioloģija Filozofija Latvijas un pasaules vēsture
3. 9.40 – 10.20 Matemātika Sports Fizika Ķīmija Politika un tiesības
4. 10.40 – 11.20 Latvijas un pasaules vēsture Latviešu valoda Programmēšanas pamati Matemātika Ekonomika
5. 11.40 – 12.20 Angļu valoda Angļu valoda Informātika Programmēšanas pamati Matemātika
6. 12.40 – 13.20 Ķīmija Politika un tiesības Matemātika Latviešu valoda Uzņēmējdarbība
7. 13.30 – 14.10 Latviešu valoda Matemātika   Krievu valoda Krievu valoda
8. 14.15 – 14.55 Klases stunda Fizika   Angļu valoda Franču valoda
9. 15.00 – 15.40