Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Skolēnu dome

dome

Fakultatīvo nodarbību saraksts 5. - 9. klašu skolēniem

 

Skolotājs – fakultatīva vadītājs Priekšmets – fakultatīva nosaukums Klases Telpa Diena un stunda
B.Strautmane Latviešu valoda 5.c 37 Trešdiena 7.st.
  Latviešu valoda 9.a 37 Ceturtdiena 8.st.
I.Štauere Lasītprasmes attīstīšana 8.c 40 Ceturtdiena 7.st.
  Latviešu valoda 9.c 40 Ceturtdiena 8.st.
J.Liepiņa Latviešu valoda 9.b 33 Otrdiena 8.st.
G.Kelle Latviešu valoda 5.b 32 Otrdiena 8.st.
G.Šulce Matemātika - datorika 8.a 205 Trešdiena 8.st.
R.Hermane Matemātika 5.c 25 Trešdiena 7.st.
I.Ungure Matemātika 9.c 205 Trešdiena 7.st.
I.Zelča Projektu darbs 6.a 34 Piektdiena 8., 9.st.
7.a
I.Kulakova Mācies darot! 5.b 32 Pirmdiena 6.st.
I.Bukēviča Dabas zinības 6.b 201 Pirmdiena 7.st.
E.Saulīte Ģeogrāfija 8.b 36 Trešdiena 8., 9.st.
9.a
V.Ozola Dabas draugi 7.b 36 Piektdiena 7.st., 8.st.
8.a
I.Mīliga Vizuālā māksla 7.a, 9.b 23 Pirmdiena 8.st.
Piektdiena 8.st.
A.Bērziņš Video-foto 5.a 203 Pirmdiena no 17.00
6.a
6.b
7.b

 

Individuālais, grupu darbs

 

Skolotājs Mācību priekšmets Klase Telpa Diena un stunda
R.Deksne Angļu valoda 12.a 26 Trešdiena 8.stunda
A.Rozenšteins Angļu valoda 12.b 29 Trešdiena 8.st.
I.Bikovska Kivleniece Angļu valoda 10.a 403 Otrdiena 9.st.
V.Lākute Franču valoda 10.ab 35 Otrdiena 8.st., piektdiena 9.st.
11.ab 35 Otrdiena 9., 10.st.
12.ab 25 Piektdiena 8.st.
A.Gustava Matemātika 12.ab 27 Ceturtdiena 8.st.
R.Liepiņa ZPD 11.b 28 Ceturtdiena 9., 10.st
I.Kulakova SMU 10.b 34 Ceturtdiena 10.st.
I.Bukēviča Bioloģija 10.a 201 Pirmdiena 8., 9.st.
D.Spalle Māksla 10.b 19 Trešdiena 7.st.
I.Morozova Karjera 11.ab 105 Ceturtdiena 8., 9.st.

 

Fakultatīvo nodarbību saraksts 1. - 4. klašu skolēniem

 

A.Bārbale Āķīgie uzdevumi matemātikā 4.b 109. Trešdiena 7.,8. st.
Z.Ābele Dejo ar prieku 3.-4.kl. Aktu zāle Otrdiena 7.,8.st.
Z.Ābele Dejo ar prieku 3.-4.kl. Aktu zāle Ceturtdiena 7.st.
V.Sprukule Latviešu valoda 3.a 23. Piektdiena 1.st.
V.Sprukule Matemātika 3.a 23. Pirmdiena 1.st.
S.Bukovska Latviešu valoda 3.b 21. Trešdiena 1.st.
S.Bukovska Matemātika 3.b 21. Pirmdiena 6.st.
S.Bukovska Rokdarbi 3.b 21. Piektdiena 6.,7.st.
E.Burvāne Latviešu valoda 3.c 17. Otrdiena 1.st.
E.Burvāne Matemātika 3.c 17. Ceturtdiena 1.st.
E.Burvāne Floristika 3.c 17. Pirmdiena 7.st.
E.Burvāne Nestandarta uzdevumi 3.c 17. Trešdiena 6.st.
D.Sadovska Datorika 2.c 15. Otrdiena 6.st.
D.Sadovska Datorika 2.c 15. Piektdiena 7.st.
E.Nurža Matemātika 2.b 16. Ceturtdiena 6.st.
I.Gleizda Ritmika 1.a Aktu zāle Trešdiena 2.st.
I.Gleizda Ritmika 1.b Aktu zāle Ceturtdiena 1.st.
I.Gleizda Ritmika 1.c Aktu zāle Piektdiena 1.st.
I.Gleizda Ritmika 2.a Aktu zāle Trešdiena 6.st.
I.Gleizda Ritmika 2.b Aktu zāle Pirmdiena 1.st.
I.Gleizda Ritmika 2.c Aktu zāle Trešdiena 5.st.
I.Gleizda Matemātika 2.a 13. Otrdiena 6.st.
S.Krastiņa Datorika 1.a 203. Otrdiena 6.st.
S.Krastiņa Datorika 1.a 203. Trešdiena 5.st.
S.Krastiņa Datorika 2.a 203. Ceturtdiena 6.st.
S.Krastiņa Datorika 2.a 203. Piektdiena 6.st.
S.Krastiņa Datorika 2.b 203. Pirmdiena 6.st.
S.Krastiņa Datorika 2.b 203. Trešdiena 6.st.
A.Tretjakova Datorika 1.b 11. Trešdiena 6.st.
A.Tretjakova Datorika 1.b 11. Ceturtdiena 6.st.
A.Tretjakova Lasītprasmes pilnveide 1.b 11. Piektdiena 6.st.
I.Rupeika Datorika 1.c 12. Pirmdiena 6.st.
I.Rupeika Datorika 1.c 12. Otrdiena 6.st.
I.Rupeika Latviešu valoda 1.c 12. Trešdiena 6.st.
J.Butlere Kristīgās mācības pulciņš 3.-4.kl. 403. Trešdiena 6.,7.,8. st.
A.Drulle Ceļu satiksmes noteikumi 2.a 13. Ceturtdiena 1.st.
A.Drulle Ceļu satiksmes noteikumi 2.b 109. Ceturtdiena 5.st.
A.Drulle Ceļu satiksmes noteikumi 2.c 109. Trešdiena 1.st.
I.Štauere Lasītprasmes pilnveide 3.kl.,1.kl. 40. Pirmdiena 7.st.