Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Skolēnu dome

dome

Skolotājs Mācību priekšmeti Kabinets Diena un stunda
Lilija Andrejeva krievu valoda 25 Pirmdiena 8.st., ceturtdiena 8.st.
Zanda Ābele sākumskola 22 Trešdiena 7.st., piektdiena 6.st.
Anda Bārbale sākumskola 109 Trešdiena 8.st., piektdiena 7.st.
Iluta Bikovska Kivleniece angļu valoda 403 Pirmdiena 8.st., ceturtdiena 9.st.
Sanita Blīve mūzika 31 Ceturtdiena 7.st., piektdiena 7.st.
Dace Brūvele angļu valoda 12 Pirmdiena 7.st., ceturtdiena 7.st.
Inese Bukēviča bioloģija 201 Ceturtdiena 8.st., trešdiena 8.st.
Sigita Bukovska sākumskola 21 Piektdiena 6.st.
Eva Burvāne sākumskola 17 Otrdiena 7.st., ceturtdiena 7.st.
Jana Butlere angļu valoda 403 Trešdiena 6.st.
Rita Deksne angļu valoda 26 Pirmdiena 8.st., trešdiena 7.st.
Sandra Deksne matemātika 103 Trešdiena 7.st.
Aīda Drulle sākumskola   Trešdiena 6.st.
Maija Gailīte sākumskola 202 Trešdiena 8.st., ceturtdiena 8.st.
Inese Geķe sākumskola 107 Otrdiena 7., 8.st.
Jurijs Gladčenko fizika 206 Otrdiena 9.st., piektdiena 8.st.
Ineta Gleizda sākumskola 13 Otrdiena 6.st., ceturtdiena 6.st.
Anna Gustava matemātika 27 Pirmdiena 8.st., otrdiena 8.st.
Rūta Hermane matemātika 24 Otrdiena 6., 8.st.
Jeļena Jerjomina krievu valoda 20 Pirmdiena 8.st., otrdiena 8.st.
Marina Juzova datorika, informātika, programmēšana 38 Trešdiena 8., 9.st.
Anita Juzova datorika, informātika 38 Trešdiena 8.st.
Agita Kļaviņa vācu valoda 11 Pirmdiena 8., 9.st.
Ligita Kosenkova sports sporta zāle Trešdiena 7.st.
Aija Krankale latviešu valoda un literatūra 35 Pirmdiena 8.st., trešdiena 7.st.
Spulga Krastiņa sākumskola 19 Trešdiena 7.st., ceturtdiena 7.st.
Inga Kulakova ekonomika, sociālās zinības 40., 34. Trešdiena 8.st., ceturtdiena 9.st.
Guntis Ķelle latviešu valoda un literatūra 32 Trešdiena 7., 8.st.
Jogita Liepiņa latviešu valoda un literatūra 33 Ceturtdiena 7., 8.st.
Rudīte Liepiņa vēsture, politika, filozofija 28 Otrdiena 9., 10.st.
Larisa Ļaha angļu valoda 23 Otrdiena 8., 9.st.
Tālivaldis Mežis informātika 38 Pirmdiena 8.st.
Inese Mīliga vizuālā māksla 23 Trešdiena 8.st.
Inga Nestere vēsture 104 Trešdiena 8.st.
Edīte Nurža sākumskola 16 Pirmdiena 6.st., trešdiena 6.st.
Vita Ozola dabaszinības, ģeogrāfija 36 Pirmdiena 8.st., otrdiena 8.st.
Andris Rozenšteins angļu valoda 29 Pirmdiena 7., 8.st.
Ilze Rupeka Rupeika sākumskola 12 Trešdiena 6.st., piektdiena 6.st.
Dace Sadovska sākumskola 15 Pirmdiena 6.st., trešdiena 6.st.
Elza Saulīte ģeogrāfija, bioloģija  36 Ceturtdiena 8.st.
Andrejs Sējējs mājturība un tehnoloģijas 21 Otrdiena 7., 8.st.
Dace Sondare mājturība un tehnoloģijas 19 Piektdiena pirms stundām
Dainuvīte Spalle mājturība un tehnoloģijas, vizuālā māksla 19 Pirmdiena 9.st., otrdiena 7.st.
Valda Sprukule sākumskola 23 Trešdiena 6.st., ceturtdiena 6.st.
Baiba Strautmane latviešu valoda un literatūra 37 Otrdiena 7., 8.st.
Irēna Supe ķīmija 110 Pirmdiena 9.st., trešdiena 8.st.
Iveta Štauere latviešu valoda un literatūra 40 Pirmdiena 8., 9.st.
Modris Šteinbergs sports sporta zāle Ceturtdiena 8.st.
Gita Šulce matemātika 103 Otrdiena 8.st.
Airisa Tretjakova sākumskola 11 Trešdiena 7.st., ceturtdiena 7.st.
Laimdota Trinkuna vācu valoda 11 Otrdiena 8.st.
Ruta Ulbika sākumskola 14 Pirmdiena 6.st., otrdiena 6.st.
Inta Ungure matemātika 205 Otrdiena 7.st., trešdiena 8.st.
Māris Vāverāns sports sporta zāle Trešdiena 7.st.
Pjotrs Veļičko mūzika 304 Piektdiena 8.st.
Mārīte Zandere angļu valoda 17 Pirmdiena 8.st., otrdiena 7.st.
Iveta Zelča vēsture, sociālās zinības 34 Otrdiena 8., 9.st.