Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Skolēnu dome

dome

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Interešu izglītības pulciņu nodarbību grafiks  2017./2018.māc.g.

Pulciņa nosaukums

Nodarbību laiks

Telpa

Vadītājs

Zēnu koris

(1.-4.kl.)

Otrdiena13.30-14.10

Trešdiena 13.30-14.10

31.kab.

Aktu zāle

Sanita Blīve

Koris

(1.-4.kl.)

Pirmdiena13.30-14.10

   Otrdiena12.40-13.20

Trešdiena12.40-13.20

31.kab.

Sanita Blīve

5.-9.klašu koris

(5.-9.kl.)

Trešdiena 14.15-15.35

304.kab.

Alise Šalkovska

Vokālais ansamblis

(10.-12.kl.)

Trešdiena 16.20-17.40

Piektdiena 15.00-16.20                 

304.kab.

Laura Struķe

Vidusskolas koris              (10.-12.kl.)

  Trešdiena 15.00-15.40

                            15.40- 16.20

Aktu zāle

304.kab.

Laura Struķe

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(1.-2.kl.)

Otrdiena 12.40-13.20

       Ceturtdiena 12.40-13.20

Aktu zāle

Sigita Bukovska

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(3.-4.kl.)

    Otrdiena 13.30-14.10        Ceturtdiena 13.30-14.10

Aktu zāle

Sigita Bukovska

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(5.-6.kl.)

Otrdiena 14.15-15.35

       Ceturtdiena 14.15-15.35

Aktu zāle

Sigita Bukovska

Tautas deju kolektīvs

„Pasaciņa”

(7.-9.kl.)

    Otrdiena 15.45-17.05

Ceturtdiena 15.45-17.05

Aktu zāle

Sigita Bukovska

Floristu pulciņš

(1.-4.kl.)

Pirmdiena13.30-14.50

17.kab.

Eva Burvāne

Skolas muzejs

(9.-12.kl.)

Pirmdiena 14.15-15.35

28.kab.

Rudīte Liepiņa

Vieglatlētika

( 1.-2., 3.-8.kl.)

Pirmdiena 15.40-17.00 (3.-7.kl.)

Piektdiena 14.20-15.00 (1.-2.kl.)

                   15.10- 16.30 (3.-7.kl.)

Sporta zāle

Ināra Aperāne

Vispusīgā fiziskā sagatavotība

 (1.- 4.kl.)

Trešdiena13.30-14.50

Mazā sporta zāle

Inese Geķe

Volejbols

(10.-12.kl. jaukta grupa)

Otrdiena 15.30-16.50

       Ceturtdiena 15.30-16.50

Sporta zāle

Ligita Kosenkova

Florbols (sporta spēles)

(4.-7.kl.jaukta grupa)

          Otrdiena14.10-15.30

      Ceturtdiena 14.10-15.30

Sporta zāle

Ligita Kosenkova

Futbols

(1.-3., 4.-6.kl. zēni)

Trešdiena 14.10-15.30 (1.-3.kl.)

                    15.30-16.50 (4.-6.kl.)

Sporta zāle

Māris Vāverāns

Basketbols

(1.- 5.kl. jaukta grupa)

Pirmdiena13.20- 14.40                                                     14.40-16.00

Sporta zāle

Māris Vāverāns

Teātra studija

(1.-2.kl., 2.-3., 4.-12.kl.)

Pirmdiena  13.30-14.10 (1.kl.)

               14.15-15.35 (2.-3.kl.)

                 15.40-17.00 (4.-12.kl.)

Ceturtdiena 13.30-14.10 (1.kl.)

                 14.15-15.35 (2.-3.kl.)

                   15.40-17.00 (4.-12.kl.)

Aktu zāle

304.kab.

Anita Bergmane

Koka dizains

(1.-2., 2.-4..kl.)

  Pirmdiena  13.40-15.00 (1.-2.kl.)

  Trešdiena   13.40-15.00 (1.-2.kl.)

  Otrdiena     13.40-15.00 (2.-4.kl.)

Ceturtdiena  14.25-15.45 (2.-4.kl.)

Zēnu mājturības kab.

Andrejs Sējējs

Mūsdienu

deju grupa „Okey

(1.-6.kl.)

          Trešdiena 16.00-17.20

                 17.30-18.10

Piektdiena 15.00- 16.20

Aktu zāle

Mazā sporta zāle no oktobra

Inguna Cakule

Mākslas pulciņš „Dizains, vides un interjera māksla”

(1., 2.-4.kl.)

Trešdiena  12.40-14.00 (1.kl.)

              14.05.-15.25 (2.-4.kl.)

              15.30-16.10 (2.-4.kl.)

Piektdiena 13.30-14.50 (1.kl.)

              14.55-16.15 (2.-4.kl.)

              16.20-17.00 (2.-4.kl.)

020.kab.

020.kab.

023.kab.

023.kab.

Guna

Mēnese-Kudule