sl2018_1 sl2018_2 sl2018_3 sl2018_4 sl2018_5 sl2018_6 sl2018_7 sl2018_8

Iluta Bikovska-Kivleniece

Boneta 7.a

Dace 10.a

2016. gada 9. novembrī BJC “Daugmale” telpās (Jēkabpils ielā 19a, Rīgā) ar svinīgu pasākumu tika atklāta Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” mākslas pulciņu izstāde “Rudens izkrāso Latviju”.

Izstādes svinīgajā atklāšanā piedalījās Rīgas 25. vidusskolas 3.c klases skolēni Alekss Ļipstovs un Signe Štauere ar patriotiskās dzejas lasījumu (Teātra studijas vadītāja un pedagoģe Anita Bergmane).
     Izstādē ir apskatāms mūsu skolas skolēnu veikums – Gunas Mēneses-Kudules vadītā mākslas pulciņa „Dizains, vides un interjera māksla” dalībnieku darbi.
     Izstādē var novērtēt arī 8.c klases skolnieces Lindas Mucenieces un Sindijas Hannas Neimanes darbus – svinīgajā atklāšanas pasākumā tika saņemts atzinības raksts par patriotiskās tēmas risinājumu mākslā.
     Izstāde apskatāma līdz 21. novembrim.

google photo