Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Skolēnu dome

dome

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

DSC03102     2017. gada 19.martā Rīgas 25. vidusskolas audzēkņi četru skolotāju pavadībā devās ceļojumā uz Massafru,Itāliju, lai piedalītos projektā Erasmus+ „Cycling against Bullying". Ceļojums sākās jau ap pusnakti, kad devāmies ar mašīnām uz Viļņas lidostu, tur ieradāmies ap 04:10, miegaini, bet entuziasma pilni. Pēc apmēram 3 stundu lidojuma piezemējamies Italijas piejūras pilsētā Bari ap 09:00 pēc viņu laika. No turienes ar vilcienu devāmies uz pilsētas centru, kur mums tika dots brīvais laiks, kur notika pirmā saskarsme ar Itāļu kultūru - Palmas un saule, silts laiks un iedzīvotāji, ar kuriem bija diezgan sarežģīti sazināties angļu valodā.
        Beidzot sēdāmies vilcienā un devāmies uz Massafru. Vilcienā notika  pirmā iepazīšanās ar skolotājiem no Grieķijas. Ceļojums likās garš, bet nonākot galā, mūs sirsnīgi sagaidīja Itāļu skolēnu un viesģimeņu pulks. Pirmo dienu pavadījām iepazīstoties ar ģimenēm, kur arī vakarā devāmies uz vecpilsētu Taranto.

     Līksma, prieka pilna dalībnieku sagaidīšanas ar valstu karodziņiem un plakātiem, šādi otrās dienas rīts iesākās ...ģimnāzijā. Uzstāšanās ar līksmām dziesmām, sporta aktivitātes, ekskursijas pa pilsētām un vecpilsētām kā Taranto un Alberobello, iepirkšanās un neskaitāmu itāļu ēdienu nogaršošanas, kā arī neskaitāmu foto uzņemšanas - tā varētu raksturot pirmās divas dienas, ko pavadījām Itālijā kopā ar Itāļu, Turku, Grieķu un Poļu skolēniem.