Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Skolēnu dome

dome

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

atpakaluzskolu 1      No 20.marta līdz 12.maijam Latvijā norisinās ikgadējā akcija "Atpakaļ uz skolu". Tās laikā Eiropas Savienības (ES) institūciju darbinieki, valsts amatpersonas, NVO pārstāvji un citi speciālisti, kas ikdienā saskaras ar Eiropu saistītiem jautājumiem, dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē, zināšanās par Eiropas Savienību un karjeras veidošanas iespējām Latvijā un Eiropā.
      Akcija "Atpakaļ uz skolu" Latvijā tiek rīkota kopš 2008. gada. Tās mērķis ir skolēnus iepazīstināt ar dažādu nozaru profesionāļu un ekspertu gūto pieredzi, karjeras izaicinājumiem un informēt par ES aktualitātēm.
      Mūsu skolu 26.aprīlī apmeklēja skolas absolvente Dace Kalsone, tagad Fiskālās disciplīnas padomes sekretāre. Šajā gadā D.Kalsone tikās ar 9.a un 9.c klases audzēkņiem. Viņa iepazīstināja audzēkņus ar valsts budžeta plānošanas principiem. Audzēkņi klausījās uzmanīgi un beigās pildīja uzdevumus. D.Kalsone uzskata, ka mūsu skolas audzēkņiem patīk matemātika un viņi savos uzskatos ir disciplinētāki un pat zinošāki kā vecākās paaudzes cilvēki. Atzinības rakstu par labu darbu saņēma 9.a klases skolniece Diāna Lese.

 atpakaluzskolu 2  atpakaluzskolu 3