sep1-1 sep1-2 sep1-3 sep1-4 sep1-5 sep1-6 sep1-7

Jubilāri

Juliana 2.c

Robērts 4.b

IMG 20170607 WA0004      2016./2017. mācību gads sākumskolas skolēniem vainagojās ar jautru, dzīvespriecīgu, atraktīvu pasākumu 18. maijā- Sākumskolas sporta olimpiādi. Olimpiskā devīze skan; “Ātrāk, augstāk, spēcīgāk!” Jaunāko klašu bērni sacenšoties parādīja, ka viņi var būt saliedēti, disciplinēti, draudzīgi un mērķtiecīgi! Sirsnīgu paldies sakām klašu audzinātājām un mūsu draugiem no 7., 8., 10. un 11. klasēm, kuri veica tiesnešu pienākumus.
Tagad mēs zinām, ka Ķengaraga iedzīvotājiem ir lieliska vieta sportiskām aktivitātēm- Reģionālais sporta centrs “Ķengarags”. Mēs ar nepacietību gaidām tikpat labiekārtotu mūsu skolas sporta laukumu, kur piedzīvot aizraujošus, sportiskus piedzīvojumus!
      Cerēsim, ka sākumskolā dzimusi jauna tradīcija-SPORTA OLIMPIĀDE!

google photo

SPORTS IR LABS, TAS IR FAKTS!

Pasākuma organizatores 3. klašu skolotājas Eva, Sigita, Valda

olipmiade sakumskola 1