IMG 6261   10.novembrī Rīgas Brāļu kapos notika Rīgas 25.vidusskolas 12.klašu audzēkņu Brīvības cīņām veltīts piemiņas pasākums, kura laikā pie Svētās uguns altāra, Mātes Latvijas tēla, Z.Meierovica un J. Čakstes piemiņas vietām abu klašu audzēkņi nolika svecītes un ziedus. Audzēkņi bija sagatavojuši stāstījumu par Brāļu kapu izveidi, un šeit dusošajiem tautas varoņiem.

0google photo

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00