Skolēnu dome

dome

proj
      Rīgas 25.vidusskola ar 04.12.2017. uzsākusi projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” īstenošanu.
      Ir veikta 23 skolēnu no 5.-12.klasei identificēšana un konkrēto risku noskaidrošana, izveidoti katram projektā iesaistītajam atbalsta pasākumu plāns. Plānu veidošanā iesaistīti klašu 12 klašu audzinātāji, mācību priekšmetu skolotāji un atbalsta personāla speciālisti. Izglītojamajiem noteiktas individuālas konsultācijas konkrētajās dienās un stundās ārpus obligātā mācību darba laika.
      Par projekta norisi esam informējuši vecākus, kuri parakstīja individuālos plānus.
      Ar šo projektu izglītojamajiem tiek dota iespēja papildus individuāli strādāt ar speciālistiem, tādējādi samazinot risku priekšlaicīgi pamest izglītības iegūšanu pamatskolā un vidusskolā.
Kordinatore M.Liepiņa