DSC06310 001    Ir iesācies jauns posms Erasmus+ projektā "Eiropas aktīvie pilsoņi", kura mērķis ir turpināt iesākto stratēģijas Eiropa 2020 tēmu. Šoreiz tēma ir "Vides aizsardzība".

11.februārī devāmies uz Spānijas pilsētu Kordoba, lai iestudētu teātra izrādi “The right decision”. Katru dienu ļoti jautri pavadām laiku un esam ieguvuši daudz jaunu draugu. Neskatoties uz to ka katrs runājam savā valodā ļoti labi saprotamies un spējam viens otram palīdzēt. Katru dienu dodamies uz izrādes mēģinājumiem un strādājam, lai tā izdotos perfekta, kā arī apskatām pilsētu un izbaudām silto sauli. Savās viesģimenēs iepazīstam Dienvidvalstu kultūru un Spānijas nacionālos ēdienus. Visliekāko pārsteigumu sagādāja apelsīnu, mandarīnu un citronu koki, kas aug ceļu malās un pagalmos. Visiespaidīgākais notikums bija ekskursija pa Kordobas mošeju, kurā redzējām dažādu laikmetu savīšanos arhitektūrā un mākslā.

Noteikti turpināsim uzturēt kontaktu ar iegūtajiem draugiem un gatavosimies nakamajai tikšanās reizei Rīgā!

avize