Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

emblema55

2018. gada 21. aprīlis
Rīgas 25. vidusskolas
55 darba gadu jubilejas pasākums
absolventu salidojums

Dalībnieku reģistrācija notiek tikai skolā,
skolas kancelejā un mācību daļā
pirmdienās, otrdienās, trešdienās no 8:00 līdz 19:00
ceturtdienās un piektdienās no 8:00 līdz 15:00

Pasākuma gaita:

no 17.30 – pulcēšanās;
no 17.30 – 18.30 – skolas Sporta kompleksa apskate;
no 18.00 - tikšanās ar skolas biedriem un skolotājiem mācību kabinetos;
no 19.00 - 21.00 skolas muzeja ekspozīcijas apskate skolas vēstures muzejā;
pl. 20.00 - absolventu un skolotāju tikšanās skolas aktu zālē, direktores uzruna;
pl. 20.30 – muzikāls pārsteigums skolas iekšējā pagalmā;
no 21.00 – deju mūzika skolas aktu zālē.

Pasākums Rīgas 25. vidusskolā Rušonu ielā 6 turpinās līdz pusnaktij.

Pasākuma laikā darbosies Foto stūrītis, Puķu stūrītis; aug Labo vēlējumu koks.

Līdzi jāņem IEEJAS KARTE (saņem pie reģistrācijas), labs garastāvoklis un „groziņš”

IEEJAS KARTE paredzēta vienai personai un uzrādāma ierodoties skolā

 

Pieteikušies līdz 21. aprīlim:

Vārds uzvārds absolvēšanas gads klase audzinātāja
Oļģerds Kalniņš  1974 11.c   Marta Plotka
Juris Pelšs  1974 11.c   Marta Plotka
Rudīte Jankovska Golde 1974 11.c   Marta Plotka
Ligita Grava Dumpe 1974 11.c   Marta Plotka
Voldemārs Ozols  1974 11.c   Marta Plotka
Lilija Lībenzone Salimova 1974 11.c   Marta Plotka
Ilgvars Āboltiņš  1975 11.a Anna Vanaga
Valdis Miķelsons  1975 11.a Anna Vanaga
Ints Rudzīts  1975 11.a Anna Vanaga
Mihails Perminovs  1976 11.a Ināra Lodočkina
Anita Dumbrauska Rubīne 1976 11.a Ināra Lodočkina
Andris Rozentāls  1976 11.a  Ināra Lodočkina
Solvita Broliša Netlava 1976 11.a   Ināra Lodočkina
Olita Sticere Blicsone 1976 11.a   Ināra Lodočkina
Sandra Virkšte Seržāne 1976 11.c Maija Aizupiete
Anita Kārkliņa Liepa 1976 11.c  Maija Aizupiete
Aija  Žagata Mačiņa 1976 11.c Maija Aizupiete
Lilita Bērziņa Freimane 1976 11.c   Maija Aizupiete
Andris Patmalnieks  1978 11.a   Anna Vanaga
Silvija Juško Dimdiņa 1978 11.a   Anna Vanaga
Inguna Balode Stirna 1978 11.a   Anna Vanaga
Irēna Rudzinska  1978 11.b Antoņina Goldenšteina
Rūta Zepa Tomkusa 1978 11.b Antoņina Goldenšteina
Sarmīte Ančāne Belkēviča 1978 11.b Antoņina Goldenšteina
Ināra Belkēviča  1978 11.b Antoņina Goldenšteina
Viktors Mickevičs  1978 11.b Antoņina Goldenšteina
Guntis Krumovičs  1978 11.b   Antoņina Goldenšteina
Dace Ozola Ogrēna 1978 11.b   Antoņina Goldenšteina
Arvīds Babris  1978 11.c   Regīna Višņevska
Andrejs Briņģis  1978 11.c   Regīna Višņevska
Normunds Viļums  1979 11.a Ināra Lodočkina
Sandra Neilande  1979 11.a Ināra Lodočkina
Iveta Brinģe Liepiņa 1979 11.a Ināra Lodočkina
Zilgma Bērziņa Jurāne 1979 11.a Ināra Lodočkina
Juris Mietiņš  1979 11.a   Ināra Lodočkina
Iveta Mietiņa Klentaka 1979 11.a   Ināra Lodočkina
Astrīda Tinte Teivāne 1979 11.a   Ināra Lodočkina
Eduards Plikše  1980 11.a Pēteris Kirikovs
Māris Boks  1980 11.a   Pēteris Kirikovs
Inga Zandersone Lapa 1980 11.b Ilga Rocēna
Dace Lagzdiņa Veidenbaum 1980 11.b Ilga Rocēna
Vija Vanaga Koponāne 1980 11.b Ilga Rocēna
Sandra Pajuste Blomniece 1980 11.b Ilga Rocēna
Aija  Vorms  1980 11.b Ilga Rocēna
Indra Norde  1980 11.b Ilga Rocēna
Iveta  Dreimane Alksne 1980 11.b Ilga Rocēna
Inese Andžāne  1980 11.b Ilga Rocēna
Ligita Ornika Antāne 1980 11.b   Ilga Rocēna
Normunds Klāsons  1980 11.c   Gunta Bauere
Māris Plucis  1981 11.a Anna Vanaga
Ināra Marhiļeviča  1981 11.a Anna Vanaga
Ivars Blūms  1981 11.a   Anna Vanaga
Diāna Pluce Šidlovska 1981 11.a   Anna Vanaga
Normunds Sils  1981 11.b Regīna Višņevska
Inga Eizenšmite Tabora 1981 11.b Regīna Višņevska
Ināra Makārova Zaksa 1981 11.b Regīna Višņevska
Imants Kramiņš  1981 11.b Reģina Višņevska
Valda Atvare Karvonena 1981 11.b Regīna Višņevska
Lauma Kasatkina Grote 1981 11.b Regīna Višņevska
Iveta Vorobeja Leikuma 1981 11.b Regīna Višņevska
Inese Ziediņa Strode 1981 11.b Regīna Višņevska
Ilze Andzena Reima 1981 11.b  Regīna Višņevska
Normunds Skulme  1981 11.b   Regīna Višņevska
Uldis Vanags  1981 11.b   Regīna Višņevska
Helēna Birzniece Iļjina 1981 11.c   Rudīte Arharova(Liepiņa)
Ineta Prokofjeva Stauro 1981 12.c Rudīte Liepiņa
Iveta Krēgere  1981 12.c Rudīte Liepiņa
Gunārs Kokorevičs  1982 11.a  Antoņina Goldenšteina
Agija Leice Rutka 1982 11.b Lidija Rubine
Anita Gauruča Baltā 1982 11.b Lidija Rubine
Iveta Mīliga Stūriņa 1982 11.b Lidija Rubine
Ainārs Škapars  1982 11.b Lidija Koļesņikova
Aigars Andžāns  1982 11.b  Lidija Koļesņikova
Arnis Millers  1982 11.b  Lidija Koļesņikova
Gunta Sarma Berte 1982 11.b   Lidija Koļesņikova
Agris Žīgurs  1983 11.a Anna Gustava
Ervīns Undelis  1983 11.a Ilga Rocēna
Inga Kazāka Stūrmane 1983 11.b  Alla Lapsa
Inga Dubava Kvietiņa 1983 11.b   Alla Lapsa
Uģis Sarma  1983 11.b   Alla Lapsa
Gunārs Kaukulis  1983 11.c  Laimdota Trinkuna
Inga Muciņa Krekle 1983 11.c  Laimdota Trinkuna
Egils Verze  1983 11.c  Laimdota Trinkuna
Alvils Apse Bruks 1983 11.c   Laimdota Trinkuna
Diāna Apse Kudika 1983 11.c   Laimdota Trinkuna
Antra Žīgure Rutka 1984 11.a Rudīte Arharova
Māris Millers  1984 11.a   Rudīte Arharova(Liepiņa)
Uģis Tinte  1984 11.a   Rudīte Arharova (Liepiņa)
Ilze Pavasare  1984 11.b Anna Vanaga
Normunds Ivdra  1984 11.b Anna Vanaga
Ginta Kalniņa Vēvere 1984 11.b Anna Vanaga
Renārs Daude  1984 11.b Anna Vanaga
Eva Bērziņa Kruste 1984 11.c  Regīna Višņevska
Artūrs Čodars Auniņš 1984 11.c  Regīna Višņevska
Jānis Dzenis  1985 11.b Lidija Koļesņikova
Raimonds Rudņevs  1985 11.b Lidija Koļesņikova
Aelita Pildava Siliņa 1985 11.c Dace Veigure 
Jānis Petkēvičs  1985 11.c Dace Veigure 
Gunārs Ragovskis  1985 11.c Dace Veigure 
Aivars Laipnieks  1985 11.c Dace Veigure 
Armands Lībietis  1985 11.c   Dace Veigure
Māris Gailītis  1985 11.c   Dace Veigure
Jānis Motte  1985 11.d Ojārs Irbe
Dace Motte Lāce 1985 11.d Ojārs Irbe
Roberts Vanags  1985 11.d Ojārs Irbe
Inese Lismane Krūmiņa 1985 11.d  Ojārs Irbe
Ilze Dziļuma Lejniece 1985 11.d   Ojārs Irbe
Juris Stengrevics  1986 11.a Laimdota Trinkuna
Rihards Johansons  1986 11.c Viesturs Deksnis
Mudīte Līduma  1986 11.c Viesturs Deksnis
Oto Šmits  1986 11.d Bituta Arāja
Armands Bucis  1986 11.d Bituta Arāja
Valdis Reuts  1986 11.d Biruta Arāja
Tatjana Kokina Reinberga 1986 11.d Biruta Arāja
Inga Krasta Melngaile 1986 11.d Biruta Arāja
Raimonds Žalubovskis  1986 12.d Biruta Arāja
Raimonds Kalniņš  1987 11.a Anna Gustava
Ilze Matīse  1987 11.a Anna Gustava
Diāna  Vaskāne Kārkliņa 1987 11.c   Regīna Višņevska
Ilze Bunkša Tiltiņa 1988 11.a Iveta Aksinčita
Normunds Varkals  1988 11.a Iveta Aksinšica
Inguna Krīgere  1988 11.a Iveta Aksinšica
Gundars Ozols  1988 11.a Iveta Koščejeva
Māris Lieģis  1988 11.a  Iveta Aksinšica
Jānis Ozols  1988 11.a  Iveta Aksinšica
Māris Kirikovs  1988 11.a   Iveta Koščejeva
Inta Freimane Tauriņa 1988 11.a   Iveta Koščejeva
Andris Jermacāns  1988 11.b Viesturs Deksnis
Igors Kaļinovs  1988 11.b Viesturs Deksnis
Dace Jasinkeviča Pētersone 1988 11.b Viesturs Deksnis
Aivars Grinbergs  1988 11.b Vieturs Deksnis
Zane Lielause Lange 1988 11.b Viesturs Deksnis
Maruta  Zvaigzne Antonova 1988 11.b Viesturs Deksnis
Gints Laipnieks  1988 11.b Viesturs Deksnis
Ilze Jākobsone  1988 11.b  Viesturs Deksnis
Solvita Geistere Kivkucāne 1988 11.b   Viesturs Deksnis
Ilmārs Punka  1988 11.d  Aija Zītare
Gaidis Bērziņš  1989 11.a Lilija Andrejeva
Amanda Ķeruže Plūme 1989 11.a Lilija Andrejeva
Egita Rožkalne Grīnberga 1989 11.a  Lilija Andrejeva
Uldis Akmens  1989 11.a   Lilija Andrejeva
Kristīne Akmene Telica 1989 11.a   Lilija Andrejeva
Daina Ikama Vēvere 1989 11.b Tālivaldis Mežis
Vineta Dmitrijeva  1989 11.b Tālivaldis Mežis
Daiga Liepiņa  1989 11.b  Tālivaldis Mežis
Sandra Laipniece Marcinkēv 1989 11.b   Tālivaldis Mežis
Edmunds Daugulis  1989 11.b   Tālivaldis Mežis
Jānis Jurševskis  1989 11.c Lidija Koļesņikova
Evija Avota  1989 11.c Lidija Koļesņikova
Laimonis Līdums  1989 11.c  Lidija Koļesņikova
Lāsma Ragovska Kaņepe 1989 11.c   Lidija Koļesņikova
Jānis Liepa  1989 12.a  Lilija Andrejeva
Edmunds Grigarovičs  1990 11.a  Anna Gustava
Ineta Makare  1990 11.a   Anna Gustava
Juris Tiltiņš  1990 11.a   Anna Gustava
Modris Dzenītis  1990 11.a   Anna Gustava
Normunds Grīnbergs  1990 11.b Regīna Višņevska
Vilnis  Paegle  1990 11.b Regīna Višņevska
Gita  Paegle Krūtaine 1990 11.b  Regīna Višņevska
Ilze Pētersone Ziemele 1990 11.b   Regīna Višņevska
Alvils Tabaks  1990 11.c Anna Vanaga
Juris Platacis  1990 11.c   Anna Vanaga
Edgars Ciematnieks  1990 11.d Laimdota Trinkuna
Jānis Kivlinieks  1990 11.d Laimdota Trinkuna
Jānis Pētersons  1990 12.a Anna Gustava
Vineta Portiņa  1990 12.b Regīna Višņevska
Arnis Šults  1990 12.b Anna Vanaga
Ludvigs Jansons  1990 12.c Anna Vanaga
Antra Ragauska Lauciņa 1991 11.a   Andris Tretjakovs
Gunta Geldnere Pērkone 1991 11.b Andris Rozenšteins
Guntars Selikovs  1991 11.c Regīna Višņevska
Kristīne Rasnace  1991 11.c Regīna Višņevska
Ainārs Lisovskis  1991 12.a Andris Tretjakovs
Dace Bērziņa Stūrmane 1991 12.a  Andris Tretjakovs
Dace Kalsone  1992 12.a Tālivaldis Mežis
Kristīne Mauriņa Kruste 1992 12.b Lilija Andrejeva
Ieva Jurgevica Rieksta 1992 12.b Lilija Andrejeva
Normunds Šmukša  1992 12.b Lilija Andrejeva
Lauris Leitis  1992 12.b Lilija Andrejeva
Karīna Dzenīte Vaitaite 1992 12.b Lilija Andrejeva
Jānis Liepiņš  1992 12.b   Lilija Andrejeva
Aija Strauta Ore 1992 12.b   Lilija Andrejeva
Ingrīda Novika  1993 12.a  Inguna Gustava
Ilze Aišpure  1993 12.a  Inguna Gustava
Kaspars  Štauers  1993 12.a Inguna Gustava
Jolanta Krastiņa Zandere 1993 12.a Inguna Gustava
Jānis Krastiņš  1993 12.a Inguna Gustava
Raivis Matrozis  1993 12.a Anna Gustava
Ainārs Skutulis  1993 12.a Anna Gustava
Didzis Portnajs  1993 12.a Inguna Gustava
Mārtiņš Leimanis  1993 12.a Inguna Gustava
Guntis Dzelme  1993 12.a Inguna Gustava
Anita Straujuma Kārkliņa 1993 12.a Inguna Gustava
Zane Zilbere  1993 12.a Ingūna Gustava
Uldis Znotiņš  1993 12.a Ingūna Gustava
Jānis Šnepste  1993 12.a   Inguna Gustava
Ieva Bruksle Urbāne 1993 12.a   Inguna Gustava
Egils Duka  1993 12.a   Inguna Gustava
Raivis Žalubovskis  1993 12.b Anna Gustava
Jolanta Tabaka Čaunāne 1993 12.b Inguna Gustava
Edīte Briede Rakitko 1993 12.b   Anna Gustava
Uldis Kairis  1994 11.a Rudīte Liepiņa
Edgars Riekstiņš  1994 11.b Regīna Višņevska
Jānis Neimanis  1994 12.a Rudīte Liepiņa
Raivis Bergs  1994 12.a Rudīte Liepiņa
Reinis  Pētersons  1994 12.a Rudīte Liepiņa
Gints Sprancis  1994 12.a Rudīte Liepiņa
Vitālijs Škutāns  1994 12.a   Rudīte Liepiņa
Diāna Kaušele-Miezīte Kauš 1995 12.b Anna Vanaga
Dace Lagzdiņa  1995 12.b   Anna Vanaga
Kristīne Jansone  1995 12.b   Anna Vanaga
Ivars Štāls  1996 12.a Gita Šulce
Gvido Štāls  1997 12.a Viesturs Deksnis
Andris Straujups  1997 12.a Viesturs Deksnis
Jānis Seps  1997 12.a Viesturs Deksnis
Mārtiņš Kalnietis  1997 12.a   Viesturs Deksnis
Māris Boža  1997 12.a   Viesturs Deksnis
Jānis Garda  1997 12.b Viesturs Deksnis
Ilze Freiberga Ose 1997 12.b Regīna Višņevska
Ieva Lasi  1997 12.b Regīna Višņevska
Ivars Lagzdiņš  1997 12.b Regīna Višņevska
Evija Erele  1997 12.b Regīna Višņevska
Sanda Kviesīte  1997 12.b Regīna Višņevska
Sanita  Doriņa Bukovska 1997 12.b   Regīna Višņevska
Agnese Valkere Pankrate 1997 12.b   Regīna Višņevska
Santa  Garda Lodiņa 1998 12.a Lidija Rubine
Edgars Ozols  1998 12.b Laimdota Trinkuna
Karīna Lovniece Čapiņa 1998 12.b Laimdota Trinkuna
Mārtiņš Salenieks  1998 12.b Laimdota Trinkuna
Rūta Randare  1998 12.b Laimdota Trinkuna
Evija Asne Zērvena 1998 12.b Laimdota Trinkuna
Sandra Rība Kvelde 1998 12.b   Laimdota Trinkuna
Egils Skuja  1998 12.c Lidija Rubine
Ināra Roze  1998 12.c Lidija Rubine
Antra Sāra Uļjanova 1999 12.a Gita Šulce
Kristīne Vasiļjeva  1999 12.a Gita Šulce
Lauris Birzulis  1999 12.b Laimdota Trinkuna
Kaspars Šimkus  1999 12.b Dainuvīte Spalle
Diāna Āboltiņa Ļaha 1999 12.b Dainuvīte Spalle
Silvija Romeiko  1999 12.b   Gita šulce
Andris Štikāns  2000 12.a Rita Deksne
Edgars Maļinovskis  2000 12.a Rita Deksne
Rada Matjušina  2000 12.a Rita Deksne
Nadīna Ozkanli Ķipēna 2000 12.a Rita Deksne
Ieva Putniņa Rage-Raģe 2000 12.a Rita Deksne
Rūdolfs Vītols  2001 12.a Lilita Zāģere
Arnolds Romeiko  2001 12.a Lilita Zāģere
Andris Ambrass  2001 12.a Lilita Zāģere
Jānis  Salenieks  2001 12.a  Lilita Zāģere
Māris Pelēķis  2001 12.a   Lilita Zāģere
Kārlis Ščerbiņins  2001 12.b Dainuvīte Spalle
Gunārs Kovaļenoks  2002 11.a Dainuvīte Spalle
Elīza Bārene  2002 12.a Dainuvīte Spalle
Edgars Andžāns  2002 12.a Dainuvīte Spalle
Ieva Immertreija  2002 12.a Dainuvīte Spalle
Evija Garzubova  2002 12.a Dainuvīte Spalle
Edgars Alekna  2002 12.c  Gita Šulce
Gunārs Miezis  2003 12.a Lilija Andrejeva
Evita Tripka  2003 12.a Lilija Andrejeva
Viktors Maļčenko  2003 12.a Lilija Andrejeva
Kristiāna Berķe-Germane B 2003 12.a Lilija Andrejeva
Māris Cepurītis  2003 12.a Lilija Andrejeva
Jānis Indrijaitis  2003 12.a   Lilija Andrejeva
Elīna Lapika  2003 12.a   Lilija Andrejeva
Roberts Bērziņš  2003 12.a   Lilija Andrejeva
Lāsma Indrijaite Mukāne 2003 12.a   Lilija Andrejeva
Edgars Bārs  2003 12.b Rita Deksne
Rolands Nazarovs  2003 12.b  Rita Deksne
Mārtiņš Vācietis  2003 12.b   Rita Deksne
Gatis Šūpulnieks  2003 12.b   Rita Deksne
Raimonds Jērums  2003 12.b   Rita Deksne
Veronika Sproģe  2004 12.a Larisa Ļaha
Aleksandra Demenkova  2004 12.a Larisa Ļaha
Viktorija Zemīte  2004 12.a  Larisa Ļaha
Edgars Vilcāns  2004 12.b Iveta Štauere
Vineta Tilčika  2004 12.b Iveta Štauere
Inese Zerne  2004 12.b Iveta Štauere
Evija Zača  2004 12.b Iveta Štauere
Anrijs Fedorenkovs  2004 12.b Iveta Štauere
Oskars Bergs  2004 12.b Iveta Štauere
Ēriks Eglītis  2004 12.b Iveta Štauere
Aija  Ornika  2004 12.b Iveta Štauere
Ērika Čeirāne Lipša 2004 12.b  Iveta Štauere
Artūrs Čeirāns  2004 12.b   Iveta štauere
Kristine Miezīte  2005 12  Regīna Višņevska
Inga Baltā Patmaļnika 2005 12  Regīna Višņevska
Evita Dieviņa-Žuka Dieviņa 2005 12.a Regīna Višņevska
Anna Zolotova Macāne 2005 12.a Regīna Višņevska
Maija Morkovņikova  2005 12.a Regīna Višņevska
Diāna Gailīte Dacijeva 2005 12.a  Regīna Višņevska
Zane Tripka  2005 12.a   Regīna Višņevska
Evija Sondore  2005 12.a   Regīna Višņevska
Gatis Trilops  2005 12.a   Regīna Višņevska
Marta Čausa Žukovska 2005 12.b Gita Šulce
Ansis  Daugulis  2006 12.a  Lilija Andrejeva
Lana Mieze Špaka 2006 12.c Laimdota Trinkuna
Līga Budevica  2006 12.c Laimdota Trinkuna
Pāvels Večens  2006 12.c Laimdota Trinkuna
Nauris Bahmanis  2006 12.c Laimdota Trinkuna
Jūlija Andiņa  2007 12  
Anrijs Morozovs  2007 12.a Iveta Štauere
Sanita  Sprūža  2007 12.a Iveta Štauere
Māra Smirnova Cīrule 2007 12.b Anna Gustava
Elīna Sidorova Undele 2007 12.b Anna Gustava
Kaspars Vaskāns  2007 12.b Anna Gustava
Artūrs Roze  2007 12.c Rudīte Liepiņa
Laura Caune Uļjanova 2007 12.c Rudīte Liepiņa
Ronalds Skulme  2007 12.c   Rudīte Liepiņa
Evija Eglīte Cēbure 2008 12.a Rita Bidzāne
Pēteris Birkants  2008 12.a  Rita Bidzāne
Marika Ķerāne  2008 12.a   Rita Bidzāne
Sergejs Koļečenko  2008 12.b Vita Ozola
Frančeska Davidenko  2008 12.b Vita Ozola
Laura Ozola Cvetkova 2008 12.b Vita Ozola
Guntars Tomsons  2008 12.b Vita Ozola
Ieva Mika  2008 12.b   Vita Ozola
Lelde Tarvida Cipruse 2008 12.b   Vita Ozola
Ričards Cacurs  2008 12.b   Vita Ozola
Alise Zalcmane  2009 12.a  Jogita Liepiņa
Ilze Kāposta  2009 12.a  Jogita Liepiņa
Artis Atslēga  2009 12.a   Jogita Liepiņa
Elvija Samarska  2009 12.a   Jogita Liepiņa
Jānis Kramiņš  2009 12.a   Jogita Liepiņa
Ieva Melne  2009 12.b  Dainuvīte Spalle
Marta Bukovska  2009 12.b Dainuvīte Spalle
Linda Caune Butina 2009 12.b Dainuvīte Spalle
Kristaps Lagzdiņš  2009 12.c Lilija Andrejeva
Edgars  Eglītis   2009 12.c Lilija Andrejeva
Alvis Osmanis  2010 12.a Anna Gustava
Eva Puriņa Eglīte 2010 12.a  Anna Gustava
Artūrs Čurakovs  2010 12.b Inese Bukēviča
Kaspars Vilks  2010 12.b Inese Bukēviča
Olga Priedīte Gorlača 2010 12.b Inese Bukēviča
Laila Buža Upīte 2010 12.b Inese Bukēviča
Līga Ziediņa  2010 12.b Inese Bukēviča
Viktorija Ezera Plauča 2010 12.b Inese Bukēviča
Sabīne Skromane  2010 12.b   Inese Bukēviča
Ginta Krieviņa Tomsone 2011 12.a Baiba Straumane
Dagnija Konončuka Zaretok 2011 12.b Rita Deksne
Elīna Šulca Rupeka Rupeika 2011 12.b   Rita Deksne
Katrine Bulaka Trusija 2012 12.a Ilze Gedrovica
Tatjana Obžina  2012 12.a Ilze Grdrovica
Līvija Sudraba  2012 12.a Ilze Gedrovica
Marta Lapiņa  2012 12.b Antoņina Piliene
Matīss Kramiņš  2013 12.a Gita Šulce
Kristāna Millere  2013 12.a Gita Šulce
Edgars  Bobrovs  2013 12.a Gita Šulce
Egons Loskutovs  2013 12.a Gita Šulce
Raimonds Zaretoks  2013 12.a Gita Šulce
Ruslans Čebotarjovs  2013 12.b Aija Krankale
Eva Pastore  2013 12.b Aija Krankale
Ēriks Strazdiņš  2013 12.b Aija Krankale
Edijs Osmanis  2013 12.b Aija Krankale
Matīss Mālmanis  2013 12.b Aija Krankale
Simona Paegle  2013 12.b Aija Krankale
Helvijs Grīnbergs  2013 12.b Aija Krankale
Arnolds Ābelīte  2014 12.a Anna Gustava
Artūrs Stepiņš  2014 12.a Anna Gustava
Kristiāns Mežals  2014 12.a Anna Gustava
Ilga Tene  2014 12.a Anna Gustava
Viktorija Gardoviča  2014 12.a Anna Gustava
Viesturs  Vāravs  2014 12.a Anna Gustava
Ance Rudzīte  2014 12.a Anna Gustava
Krista Daņiļenko Vaskāne 2014 12.a Anna Gustava
Petrs Dovgaļuks  2014 12.b Diāna Berga
Agnese Šaltene  2014 12.b Diāna Berga
Ilvija Rupeka Rupeika  2014 12.b Diāna Berga
Agne Lapsa  2014 12.b Diāna Berga
Rihards Millers  2014 12.b Diāna Berga
Kristīne Kaņepe  2014 12.b Diāna Berga
Zanda Rožkalne  2015 12.a Rita Deksne
Laima Lismane  2015 12.a Rita Deksne
Dāvis Freidenfelds  2015 12.a Rita Deksne
Arnolds Reveliņš  2015 12.a Rita Deksne
Loreta  Lūkina  2015 12.a Rita Deksne
Gatis Upīts  2015 12.a Rita Deksne
Santa  Skromane  2015 12.a Rita Deksne
Emīls  Vītoliņš  2016 12.a Jurijs Gladčenko
Severīns  Kaužēns  2017 12.a Dainuvīte Spalle
Marija Griņāviča  2017 12.a Dainuvite Spalle
Vladimirs Dzehs  2017 12.a Dainuvīte Spalle
Sandra Jurena  2017 12.a  Dainuvīte Spalle
Rūdolfs Grīnbergs  2017 12.b Jogita Liepiņa
Elizabete Gūtmane  2017 12.b Jogita Liepiņa
Rebeka Grauda  2017 12.b Jogita Liepiņa
Sintija Kagaine  2017 12.b Jogita Liepiņa