Skolēnu dome

dome

29512174 1573570632696434 7466035590161498112 n      19.martā 12:55 sākās mūsu, 6 skolēnu un 4 skolotāju, garais, bet aizraujošais ceļš uz Turcijas dienvidu pilsētu - Bodrumu. Lidojām ar trīs  lidmašīnām, apskatot Stambulas un Ankaras lidostas, beidzot pašā vakarā nonākot Bodrumā. Bērni satikās ar savām viesģimenēm, taču skolotāji iekārtojās viesnīcā. Jau nākamajā rītā visiem bija jāpulcējās Bodrumas kultūras centrā, kur notika svinīgā atklāšana. Tika teiktas runas, bija dažādi priekšnesumi, kā arī iespēja iepzīties ar pārējiem projekta dalībniekiem no citām valstīm.Projektā strādā jaunieši no Grieķijas, Itālijas, Polijas, Turcijas un Latvijas.Pēc svinīgā pasākuma turpinājās ekskursijā pa pilsētu, baudot sauli un jūras smaržu. Tika apskatīti vēstures pieminekļi, uzklausīti vēstures fakti un svarīgi notikumi un apmeklēts jūras muzejs. Tālāk pēc brīvā laikā pilsētā mēs gida pavadībā turpinājām ceļu uz vienu no septiņiem pasaules brīnumiem - seno Halikarnasas Mauzoleja vietu.Ar ko arī būtībā pirmā diena bija noslēgusies. Bērni atlikušo dienu pavadīja ar viesģimenēm.
Dženifera 10.a