Drukāt

IMG 20180311 WA0018      No 5. līdz 9. martam Rīgas 25. vidusskolā noritēja dabaszinību nedēļa, kuras ietvaros skolā notika pasākumu cikls. Tos vadīja tehniskās jaunrades centra ZINOO komanda. Pirmā cikla daļa norisinājās jau februārī, kad centru apmeklēja 5.-8. klašu skolēni, bet otrajā daļā ZINOO komanda apmeklēja skolu, lai novadītu nodarbības par tēmu “Plūdi” 9.-11. klašu grupām.
      Nodarbību ietvaros skolēniem tika dota iespēja darboties praktiski, grupās pildot uzdevumu. Skolēni iejutās celtnieku lomās, būvējot ūdensizturīgu māju, kas stāvētu virs ūdens. 9. klašu grupām uzdevums bija vienkāršots – bija jāizdomā, kā izglābt no plūdiem kartona cilvēciņu. Turpretī 10. un 11. klašu uzdevums bija nedaudz sarežģītāks – papildus cilvēciņa glābšanai bija arī jāsavāc lietus ūdens.
      Skolēni šo aktivitāti uzņēma ar prieku un darbojās ļoti entuziastiski. Nodarbības beigās visi atzina, ka bija interesanti padarboties praktiski, tā vietā, lai klausītos lekciju. Skolēni guva ieskatu būvniecībā, darba drošībā un izprata komandas darba būtību. Negaidītā veidā tika piepildīta nodarbības tematika – arī kabineti beigās bija appludināti.
      Laura Bukēviča 11.a

0google photo