Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

pukupecpusdiena      Dienu pirms 8.marta mēs, skolēnu pašpārvaldes audzēkņi, otrreiz ciemojāmies pansionātā “Dzintara melodija”, lai sniegtu priekšnesumus un saturīgi pavadītu laiku kopā ar mīļajiem senioriem. Pasākuma tēma bija “Puķu pēcpusdiena”. Visi bijām tērpušies košās puķu krāsās. Runājām dzeju par pavasari un puķēm, rādījām ludziņu “Jasmīns” (Annas Sakses “Pasaka par ziediem”) un citus muzikālus priekšnesumus- dejas, dziesmas, kopīgi minējām mīklas un spēles, pasākumu noslēdzām ar krāšņu modes skati. Lai iepriecinātu seniorus, katrs no mūsu rokām saņēma mazus pūpolu zariņus kā pavasara vēstnešus. Tas bija mīļi un sirsnīgi!
       Pasākums tiešām bija kupli apmeklēts un vienojāmies pēc neilga laika noteikti tikties!
       Patika iepriecināt vecos cilvēkus un gribas to darīt biežāk, lai redzētu smaidu viņu sejās, kas savukārt ļoti pukupecpusdiena2iepriecina mūs. Patika vērot, ka cilvēki atmaigst mūsu koncerta laikā. Cerams, ka viņi atkal mūs gaidīs, lai mēs iepriecinātu šos jaukos cilvēkus vēl un vēl… un viņi neskumtu. Esam pamanījuši, ka seniori mūs atpazīst un kļūst priecīgāki. Izrādās, ka mazbērni viņus reti apciemo.
        Pēc koncerta mēs runājamies un uzklausījām senioru stāstus par dzīvi, atbildējām uz jautājumiem, samīļojamies.
Jā, tur var arī satikt daudz kaķus, bet kaķu pārvaldnieks ir runcis Vinsents, kuru glaudījām, kamēr gaidījām skolas autobusu… Brauksim vēl! Dāvināsim mīlestību cits citam, kuru arī mēs devām, un viņi mums…
/4.b klases skolnieki/

Sirsnīgs paldies visiem! Paldies deju grupas “Okey” meitenēm un skolotājai I.Cakulei par košajām dejām!