20180428 094106      Šogad „Rēķini galvā” (World Championship 2018) starptautiskais fināls notika 28. aprīlī - Ļvovā, Ukrainā. Uz sacensībām bija ieradušies labākie galvā rēķinātāji- nacionālo atlašu kārtu uzvarētāji, no Igaunijas, Lietuvas, Slovēnijas, Ukrainas, Gruzijas un Latvijas.

Latvijas izlases sastāvā no mūsu skolas piedalījās pieci skolēni– Sebastians Eduards Ivanovskis ( 5.a ), Sendija Vasiļevska ( 5.a ), Voicehs Rafaels Ivanovskis ( 6.a ), Rihards Bekasovs ( 9.a ) Reinis Millers (9.a ) un skolotāja Inese Geķe.
      Mūsu komandai nācās pārvarēt garu (23 stundas autobusā), grūtu un nogurdinošu ceļu. Diemžēl arī interneta darbības nepietiekamais ātrums traucēja sacensību normālai norisei. Tomēr, neskatoties uz sarežģījumiem, mūsu skolēni pierādīja, ka ir gan izcili, augstas klases rēķinātāji, gan arī spēcīgi, izturīgi un mērķtiecīgi cilvēki.
      Par spīti grūtībām, kā arī sīvajai konkurencei, Latvijas izlasei šī bija īpaši veiksmīga dalība.
      20180428 093417Kopvērtējumā Latvijas komanda ieguva vislabākos rezultātus – 2 zelta un 3 sudraba medaļas. Divas no madaļām atceļoja arī uz mūsu – Rīgas 25.vidusskolu!
1.vieta (4.–6.klašu grupā) Voiceham Rafaelam Ivanovskim
2.vieta (4.–6.klašu grupā ) Sebastianam Eduardam Ivanovskim