showcase1

Stundu izmaiņas

izmainas

Attālināto mācību kalendārs

attālināto mācību kalendārs

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

e-klase

eklase

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

20180519 103616      Konkurss “Vēsture ap mums” ir skolēnu pētījumu konkurss, kura mērķis ir veicināt jauniešu interesi par sava novada un Latvijas vēsturi, kā arī kritiskās domāšanas, avotu analīzes prasmju un radošo spēju attīstīšana. Šogad konkurss norisinājās astoņpadsmito reizi. Un šī gada tēma bija “Svētki un svinēšana” . Konkursā piedalījās skolēni no 5. līdz 12. klasei, sacenšoties savā starpā šādās klašu grupās: 5.-7. klase, 8.-9. klase, 10.-12. klase. Konkursa dalībnieku uzdevums bija analizēt vēstures avotus un veikt patstāvīgu pētījumu. Pētījumus vērtēja neatkarīga žūrija. Mūsu skolas audzēkņi 10.-12.klases grupā piedalās konkursā jau no 2010.gada. Šogad tēma mums bija pateicīga, jo mūsu skolai bija svētki- skolas 55 gadu jubileja. Konkursā piedalījās 11.b klases skolniece Strautiņa Sabīne ar darbu “Svētki un tradīcijas Rīgas 25.vidusskolā “
      Konkursa patrons ir Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš konkursa noslēguma sarīkojumā paziņo konkursa rezultātus un sveic visaugstāk novērtēto darbu autorus.