IMG 6580      Mūsu skolas 9.-12.klašu audzēkņi un pedagogi divus gadus darbojās Erasmus K2+  projektos. Pamatā visa projekta darbs un aktivitātes bija saistītas ar 9.-12.klašu audzēkņu darbu. Tomēr aug arī jaunā maiņa! Darbā iesaistījās 5.a klases audzēkņi, uzņemot savās ģimenēs viesu bērnus. Tā kā partnervalstīs audzēkņi bija dažāda vecuma, tad tas neradīja nekādas problēmas. Vecāko klašu audzēkņi brauca projekta aktivitātēs, bet 5.a klasei mācību gada beigās noorganizējām divu dienu ekskursiju ar dažādām sporta  aktivitātēm. Pirmajā dienā bijām Cēsīs, iepazināmies ar pils vēsturi un spēlējām senas spēles, kādas spēlēja bērni iepriekšējos gadsimtos. Apskatījām Brasas skaistos krastus un pazemes ezerus, bet vakars tika pavadīts pie skaistajiem Sāruma ezeriem. Ēdām uz ugunskura vārītu pupiņu zupu, cepām desiņas. Otrā dienā bija jāparāda savi spēki un izveicība Valmieras “Sajūtu parkā”. Divas darba nedēļas ar Erasmus K2+ partnervalstu audzēkņiem un divas skaistas atpūtas un sporta dienas! Un pats galvenais nakts pie ezera! Projektos var darboties visu vecumu bērni, ja tikai ir vēlēšanās.

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00