ldf 3      VISC organizēja Latvijas valsts simtgadei veltītu pasākumu ciklu izglītības iestādēs “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” 2017-2020.
      Lai sekmētu bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij un veicinātu viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un piedalīšanos Latvijas valsts simtgades svinēšanā un Latvijas valstiskuma stiprināšanā, 2018.gadā Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar pašvaldību izglītības pārvaldēm/izglītības speciālistiem, pirmsskolas, vispārējās izglītības, profesionālās izglītības un interešu izglītības iestādēm un, pieaicinot ekspertus no nevalstiskajām organizācijām, organizēja Labo darbu festivālus visos Latvijas reģionos,
      Rīgā Labo darbu festivāls notika 3.oktobrī. ldf 2
      Arī Rīgas 25.vidusskolas audzēkņi ieguva tiesības piedalīties festivālā. No mūsu skolas piedalījās skolēnu domes un vēstures muzeja padomes audzēkņi, skolotāju Iridas Morozovas un Rudītes Liepiņas vadībā. Kopumā festivālā piedalījās 37 komandas no Rīgas un Rīgas reģiona. Skolas vēstures muzeja padomes grupa prezentēja savus labos darbus. Labo darbu galvenais mērķis ir neaizmirst par līdzcilvēkiem, par tiem kuri ir vientuļi, par tiem kuriem ir grūti, neaizmirst par dzīvniekiem. Mūsu pulciņš stāstīja par pasākumiem skolotājiem senioriem, kurus organizējam katru mācību gadu.
      Pasākuma ietvaros skolēni prezentēja savu veikumu un klausījās citu komandu veikumus. Pēc labo darbu izstādes visi devās uz tējas pauzi, un pēc tam iesaistījās radošajās darbnīcās –veidoja rotas, kaķu mājas, sīriešu saldumus un dāvanas, kā arī mācījās, kā pareizi veidot un rakstīt projektus.
      Pasākuma izskaņā muzikālu sveicienu bija sagatavojusi Māra Upmane-Holšteina , kuram visi pievienojās dziedāt līdzi. Mūsu komandas saņēma pateicības rakstus par padarīto un mums ļoti paveicās, tika izlozētas trīs vērtīgas spēles un vienu no tās vinnēja mūsu komanda.
ldf 1      Labo darbu nedēļa būs no 15.līdz 21.oktobrim. Aicinām visus piedalīties! Sīkāka informācija par tos ko varam darīt šajā nedēļā ir mājas lapā https://palidzesim.lv/

Rakstu sagatavoja Sindija Neimane 10.klase

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00