showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

Gatis Bundzins      15.novembrī notika lekcija “Kā mēs sargājam Latviju?” vidusskolēniem. Mūsu skolā viesojās lektore Guna Začesta no Aizsardzības ministrijas un Militārās policijas seržants Gatis Bundziņš.
      Lektori pastāstīja par aizsardzības nozari mūsdienās un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību, pilsonisko pienākumu un atbildību pret sevi, sabiedrību un valsti, izglītības un darba karjeras iespējām u.c. aizsardzības jautājumiem.
      Paldies par pieredzi!

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas