WhatsApp Image 2018 12 04 at 19.12.14        Jauns mācību gads, jauns projekts, kurā mūsu skolas 12.klašu audzēkņi devās uz Turcijas pilsētu Uśak, lai vairāk uzzinātu par ūdeni un tās ilgtspēju.
        2.decembris, trīs reisi, garās stundas debesīs un esam klāt. Projektā darbojas 6 valstu pārstāvji - Latvijas, Dānijas, Grieķijas, Itālijas, Turcijas un Portugāles.
        Pirmajā dienā notika svinīgā atklāšana, kur audzēkņi dalījās iespaidos par savu valsti. Šī diena tika veltītam tam, lai visu valstu pārstāvji spētu iepazīt viens otru un sadraudzēties kopīgajās aktivitātēs.
        Nākamajā dienā Turcija ļāva mums iepazīt tās dabu Ulubey kanjonā, kur notika eksperiments ar upes ūdens tīrību. Atpakaļceļā iegriezāmies 2015.gadā atklāto antīko pilsētu- Blaundus.
        Trešo dienu veltījām tam, lai novērotu kā darbojas ūdens pārbaudes un attīrīšanas iekārtas šajā valstī. Apskatījāmies arī uz Uśakas galvenajām kultūras piemiņas vietām, kā arī uzzinājām nedaudz vairāk par tās vēsturi.
        Turpinot darbu, vienlaikus iepazīstam valsts kultūru un ūdens iespējas mūsdienās.

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00