showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

inzizaic      15.02.2019. Projektu nedēļas noslēgumā 6.b un 6.a klases bija Zinātnes centrā Zinoo, Rīgā, Dzirnavu ielā 67.
      Tur bija lietas saistītas ar inženiera profesiju. Vislabāk mums patika krēsls ar naglām, uz kura mēs arī pasēdējām. Interesants bija arī spoguļu labirints. Nodarbības noslēgumā klasi sadalīja grupās, un katra grupa veidoja torņus no papīra un skoča. Sacensības- kurai grupai sanāks augstāks un drošāks tornis un kurš nesagāzīsies!
      Ļoti mums iepatikās istaba, kurā viss baltais spīdēja ultrabaltā krāsā. Iesakām aizbraukt uz Zinno centru arī tiem, kuri nav tur bijuši.
Gerda Baranovska 6.b
P.S.  5.abc un 6.abcd klašu skolēni apmeklēja karjeras attīstības atbalsta ESF projekta tematiskās izziņas nodarbības “Gribu zināt” Rīgas Zinātnes centrā, darbojās darbnīcās un paši izmēģināja piedāvātās interaktīvās ekspozīcijas, iepazinās ar inženieru profesijas darbības jomu, kā arī uzlaboja savas spējas darboties komandā.

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas