Drukāt

DSC 0012 M      Labo emociju dienā visi, tai skaitā pasākuma organizatori- Skolēnu dome, ģērbās dzeltenās krāsas drēbēs un smaidu sejā, un mūsu moto šogad bija “Mēs par pozitīvām un gaišām emocijām un tām emocijām, kuras proti savaldīt!”.  
       Aktivitātes bija plānotas un noritēja pēc 2., 3., 4.stundas starpbrīžos pa visu skolu, kurās varēja piedalīties ikkatrs liels un mazs. Tika veikta emociju aptauja “Balso par šodienas emociju”, kā jutās skolēni Labo emociju dienā,  rezultāti bija pozitīvi: priecīgs- 59, iemīlējies- 48, apmierināts- 41, saviļņots- 26, pārsteigts- 22, bēdīgs- 32, aizdomīgs- 26, dusmīgs- 23. …Un tiem, kuri dusmojas, atbrīvojiet sevi no dusmām un nekrājiet tās sevī, tā vietā- skrieniet, dziediet, parunājiet ar kādu, ejiet uz sportu, dariet, kas patīk, izpuriniet sevi un mācieties domāt pozitīvi!
      Paldies par atbalstu 8.b klasei- dežūrklasei, kas palīdzēja uzturēt kārtību skolā!

Skolēnu domes dalībnieku atziņas, kas patika:

“…piedalīties un iesaistīties visā, kā arī sarunāties ar bērniem, ļoti patika šī diena” (Daniels)
 “… bērni dejoja un dziedāja, skanēja mūzika, ļoti daudzi piedalījās darbnīcās un izklaidējās, pats biju pie skaņas pults” (Miks 7.b)
 “… interesantas aktivitātes, patika, ka mazie varēja kopā jauki pavadīt laiku starpbrīžos tāpat kā lielie” (Marika Marta Blaua)
“… patika atmosfēra, ka tur bija visas labās emocijas, pasākumi bija aizraujoši un  interesanti;  skanēja foršas dziesmas un domas;  zēniem īpaši patika darbnīca “Dusmu purināšana” ar spilveniem; patika, ka visapkārt visi bija priecīgi un smaidīgi, neviens neskrēja, visiem bija ko darīt, ka bija jautri vērot , ka citiem ir priecīga sirds; patika, kā mēs Skolēnu dome kopā to noorganizējām un vēl vadītāju dejas…”
“Man patika vadīt darbnīcu “Lekšana maisos”, jo nāca daudz bērnu, vairāk zēni arī no 5. un 6.klasēm” (Elīna Kokarēviča)
“Man patika vadīt “Emociju klasītes”, jo nāca daudzi un patika dot konfektes, visforšākā diena, vajag vēl ” (Anastasija)
“Visi bija ļoti sirsnīgi un atvērti cilvēki…” (Kiara 5.b)
 “Ļoti patika vadīt pasākumu 2.stāvā kopā ar Gustavu, Amandu un Ēriku un darboties komandā, patika, kā sākumskolas un vidusskolas skolēni strādāja kopā, bija jautri  pašiem un citiem” (Evelīna Danilēviča 9.b)
“Loti patika sākumskolas un vidusskolas skolēnu atsaucība dejās. Skolā notika ballīte un tas, manuprāt, bija ļoti stilīgi! ” (Amanda Zūkere 9.b)
“… bija jautri vadīt spēli par mīļvārdiņiem, daudzi skolēni un skolotāji bija saģērbušies dzelteni un tas padarīja visu krāšņu, arī mēs- Skolēnu dome bijām dzelteni, gribētu vēl rīkot šādus pasākumus.” (Estere Kļaviņa 7.c)
 “Man patika piedalīties pasākumā un vadīt savu darbnīcu “Jautrais boulings” ar savu palīgu, paldies viņam un patika skatīties uz pozitīvām emocijām. Es uzskatu, ka šādus pasākumus jārīko, jo tas palīdz mums saliedēties.” (Viktorija Minina 6.c)
“… man patika, ka darbošanās visus saliedē, tā turpināsim” (Patrīcija 6.c)

      Paldies organizatoriem un visiem, kuri atsaucās un aktīvi atbalstīja aktivitātes, pozitīvismu un radīja labu atmosfēru!
Sagatavoja: skolēnu pašpārvaldes konsultante  Irīda Morozova