gramatu svetki 1     “Labas grāmatas ir kā labi draugi… jo rūpīgāk izvēlēti, jo lielāku laimi tie rada.”
     4. aprīlī mūsu skolā notika grāmatu svētki “Draudzēsimies ar grāmatu”, kuros piedalījās sākumskolas skolēni. Svētku ietvaros visas klases skolēni dienu sāka lasot  līdzi paņemto grāmatu un zīmēja grāmatasgramatu svetki 2 vāka ilustrāciju. Skolēni iepazinās ar trešo klašu izveidoto prezentāciju par dzejnieka Viļa Plūdoņa biogrāfiju un daiļradi. Svētku noslēgumā visi piedalījās grāmatu varoņu parādē. Katra klase ar priekšnesumu pastāstīja par sevi un grāmatām, no kurām ir atnākuši.

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00