muzeju skate 5      No 2019. gada 1.aprīļa līdz 2019. gada 18. aprīlim notika Rīgas vispārējās izglītības iestāžu skolu vēstures muzeju skate.
      Skolu muzeju darbu vērtēja Kultūras ministrijas arhīvu, bibliotēku un muzeju nodaļas vecākā referente Gundega Dreiblate, Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departaments interešu izglītības programmu vadītāja Inga Sidorčika-Boboviča, Latvijas Kara muzeja izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Mārtiņš Mitenbergs, Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vadītāja Inga Cimiņa, vizuāli plastiskās mākslas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Dagnija Ramane, skolu vēstures muzeju metodiskās apvienības vadītāja  Zinaida Soboļeva un eksperti no skolām. Trīs nedēļas notika spraigs darbs pie skolu muzeja darba izvērtēšanas.
      Visās skolās strādāja pēc vienota nolikuma, bet katrā skolā  vēsture un darbība ir atšķirīga. Piecpadsmit Rīgas skolu vēstures muzeji tika atzīti kā labākie. Mūsu skolas muzeja darbs tika atzīsts kā viens no labākajiem. Svinīgais skates noslēguma pasākums notika 26.aprīlī Bērnu un jauniešu centra Rīgas Skolēnu pilī.
      Paldies visiem kolēģiem un audzēkņiem kuri iesaistījās muzeja darbībā.
0google photo

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00