Sporta konkurss „Aerobikas diena 2015” tika organizēts 5.– 8.klašu skolēniem (ceturtais gads). Pasākuma mērķis bija pievērst bērnu un jauniešu uzmanību veselīgam un aktīvam dzīvesveidam un saliedēt klašu kolektīvus.
Konkurss norisinājās 5.- 6. un 7.- 8.klašu grupā. Dalībnieku skaits komandā bija no 12 līdz 16 skolēniem (…arī daži klases audzinātāji aktīvi piedalījās priekšnesumā), jo par katru papildus dalībnieku varēja saņemt „+ 1 „ punktu. Pārējie klases skolēni, kuri nepiedalījās priekšnesumā, aktīvi ar savu klātbūtni, plakātiem un pozitīvismu atbalstīja savu komandu, tā  iegūstot papildus punktus savai klasei.
Katrai komandai aerobikas kompozīcijā bija jāiekļauj obligātie pamata soļi, kurus varēja skatīt skolēnu pašpārvaldes iepriekš sagatavotajā video, jāpārdomā par komandas tēlu, vienoto stilu, latviešu mūziku un palīglīdzekļiem.

Vērtēšanā piedalījās žūrijas komisija: deju un sākumskolas skolotāja Ineta Gleizda, sporta un sākumskolas skolotāja Inese Geķe, direktora vietniece Irīda Morozova un pārstāvji no skolēnu pašpārvaldes.

5.-6.klašu grupā:

• 1.vieta – 6.a klase;
  • 2.vieta – 5.c klase;
  • 3.vieta – 6.b klase

7.-8.klašu grupā:

• 1.vieta – 7.c klase;
  • 2.vieta – 8.a klase;
  • 3.vieta – 8.c klase

Uzvarētāji bija visi… gan komandas, gan atbalstītāji, gan skolotāji, gan Aerobikas dienas organizatori- skolēnu pašpārvalde! Paldies!

2015.04.08. - Aerobikas diena (5.-6.klases)

2015.04.08. - Aerobikas diena (7.-8.klases)