zz cemp 6a 2019 02      Šogad 6.a klase pieteicās ZZ čempionātam. Sākumā bija jāpilda dažādi uzdevumi datorā, pusfinālā veicām eksperimentu, kuru filmējām, veidojām foto karogu.
      Mūs izvirzīja  finālam, kuram batikojām visiem krekliņus ar Rīgas 25. vidusskolas uzrakstu.
      Fināls 23. maijā notika 333 sporta kompleksā Stopiņu pagastā. Pēc reģistrācijas saņēmām dzeltenus sporta maisiņus, plānu ar precīziem laikiem, kuros punktos jābūt. Pildījām visus uzdevumus, brīvajā laikā peldējāmies. Veicām uzdevumus astoņos pieturas punktos, piemēram, kartings, klinšu kāpšana, velosipēdi, puzles likšana.
      Diena pagāja ļoti ātri, vakarā vēl noklausījāmies grupas “Bermuda divstūris “koncertu, noguruši un saulē apdeguši atgriezāmies mājās.

6.a klases skolniece Sabīne Dumpe.

0google photo