Drukāt

2019./2020. mācību gadā 1. klašu audzēkņi, atnākušie no citām skolām ir sakārtoti pa klasēm:

  1.a klase - skolotāja Ineta Gleizda
       
  PAULA   AMONE
  LĪZE   ANTONOVA
  RIHARDS   AVOTIŅŠ
  SANDIS   BEZZUBENOKS
  PĒTERIS   BRICS
  NELLIJA   ČEREMIHINA
  TĪNA   ČERŅAJEVA
  NIKOLA   DAUGULE
  KĀRLIS ADRIANS IVANOVSKIS
  REBEKA MARIJA KALNIŅA
  OLIVERS   KĀRKLIŅŠ
  EVELĪNA   LEPERE
  ARVILS   MALIŠEVS
  BRUNO   MUCENIEKS
  GUSTAVS PAULS OZOLIŅŠ
  EMĪLIJA   PIEBALGA
  ŅIKITA   POLINSKIS
  KATRĪNA   PURIŅA
  KAROLINA   PURUŠKEVIČA
  EMĪLS   RAČIKS
  ROBERTS   ROMĀNS
  RAIENS   RUŅENIEKS
  KEITA LORETA TOMSONE
  EVIJA   UPENIECE
  ALISE   VIŠA
  LOTA EMĪLIJA VITONE
  KRISTĪNE   ZARIŅA
  NIKOLA   ZVIDRIŅA
  Melānija Jasmīna Brīvere
       
  1.b klase - skolotāja Edīte Nurža
       
  REBEKA   ALKSNE
  EMĪLIJA   BRICE
  GABRIELLA   BUKEJA
  AMANDA   CAUNE
  MARKUS   CINTIŅŠ
  MELĀNIJA   FIĻIPOVA
  SINTIJA   KADIROVA
  MARTINS   KAĻMINS
  DANIELS   KOSENKOVS
  DEMIANS   LEOKINS
  GABRIELA   MILLERE
  PATRIKS MĀRTIŅŠ MOROZOVS
  MAREKS   NAČKEBIJS
  RUSLANS   ŅIKIFOROVS
  BRUNO   REINSONS
  ELZA   ROZENTĀLE
  ULRIKA   SJOMKĀNE
  INETA   SPREDE
  ELVIJS   SPROĢIS
  RINGLA   STOJANE
  ALISA   ŠIPUĻINA
  SOFIJA   TIMOFEJEVA
  ALISE   VANAGA
  SABĪNE   VEKŠINA
  ARTIS   ZAČS
  PATRĪCIJA   ZEŅKA
  ANNA KATRĪNA ŽURAVĻOVA
       
  1.c klase - skolotāja Dace Sadovska
       
1 ELĪNA   BAHMANE
2 SOFIJA   BĒRZIŅA
3 MARIJA   BROKĀNE
4 ELĪZA   DĀBOLA
5 ANNA   DANCE
6 ARTŪRS   DANCIS
7 AGNESE   DUDKEVIČA
8 KATE   EGLĪTE
9 RŪTA   GOBLEJA
10 KRISTA   GRIGORJEVA
11 KĀRLIS   JARMOLIS
12 EGIJA   JERMACĀNE
13 ELĪZA   KORŅĒJEVA
14 GABRIELA   ĻAPINA
15 VERONIKA   MATAJA
16 ALISE   ŅEMIRO
17 EGIJA   ORLOVSKA
18 DANIELS DĀVIS PLŪME
19 DOMINIKS   PUDZIS
20 SAMANTA   SAKNE
21 MILANA   SAVICKA
22 SANDIS   SMANS
23 NIKOLA   SŅITKO
24 RALFS   ŠTEKEĻS
25 VENDIJA   VORONOVA
26 MILĀNA   ZAHARĀNE
27 PAULA   ŽEĻVE
       

 

Atnākušie skolēni pa klasēm
   
Norberts Kozincevs 2.a
Daniēls Ļešins 2.b
Elīna Bula 2.c
Agnese Rulle 3.b
Henrijs Bāliņš 4.a
Nikola Gorska 4.c
Agnese Bula 4.c
Ričards Ravinskis 4.c
Markuss Treiģis 5.a
Katrīna Bula 5.a
Adrians Cvetkovs 5.b
Adriāns Judins 5.b
Artūrs Zerviņš 5.b
Andrejs Zaremba 5.c
Alekss Prohorovs 5.c
Valentīns Lašinskis 5.c
Daniels Genrihs 6.a
Rita Tumareviča 6.a
Karolīna Mališeva 6.b
Soņa Pučko 6.c
Marina Demjanova 8.b
Dagmāra Kursiša 8.c
Ilze Bozņakova 8.c
Aleksandra Hmeļeva 8.c
Karīna Elza Plūme 9.a
Dāvids Davidovs 9.a
Karolīne Bobrovņika 11.a
Laura Jākobsone 11.a
   
7.klašu skolēniem jāuzgaida
   
Milana Savicka 1.c
Annija Roze 3.b
Garri Kozlovskis 2.b
Kristers Aivars Sisenis 5.b
Klaids Tālbergs 8.b
Kristiāns Vaļulis 8.b
Ričards Štrauss 3.a