vacu nometne 2019 6      Katru gadu augusta pirmajā nedēļā notiek Rīgas pilsētas dažādu skolu vācu valodas vasaras nometne “Vācu valoda vieno!” “Deutsch vereint!” Rīgas Tehniskās universitātes atpūtas un sporta kompleksā “Ronīši” Klapkalnciemā.
       Arvien vairāk ir skolēni, kas vēlas papildināt savas vācu valodas zināšanas arī vasaras brīvdienās un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.
       Nometnes norise tiek atspoguļota Latvijas Vācu valodas skolotāju asociācijas žurnālā “Mein Fach Deutsch”.
       Pieteikšanās nometnei sākas jau janvāra mēnesī.
       Projekts ieguvis Eiropas atzinības zīmi.

0google photo
Brīvā laika koordinatore Rīgas 25. vsk. skolotāja Eva Burvāne.
Projekta koordinatore un nometnes vadītāja
Rīgas 25. vsk. vācu valodas skolotāja Laimdota Trinkuna.

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00