showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

olimp diena 11       Olimpiskā diena katru gadu tiek rīkota godinot  Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanu.
       Šī diena visā pasaulē ir kā apliecinājums veselīgam dzīves veidam un Godīgas spēles principiem.
       Piektdien, 20. septembrī aktu zālē pulcējās visi sākumskolas skolēni un skolotāji, kuri Olimpisko dienu Latvijā iesāka ar kopīgu rīta vingrošanu. Mēs bijām to 150 000 dalībnieku pulkā no visas valsts, kuri ar prieku un entuziasmu veica sarežģīto, dinamisko vinginājumu kompleksu. Paldies 10.a klases skolniecei Evelīnai, kura bija izcils paraugs un palīgs vingojumu apgūšanā.
       “TU VARI, JA TU DARI” ar šādu devīzi aizritēja šī Olimpiskā diena, aicinot visus jau laikus sākt gatavoties mūsu skolas tradicionālajai Olimpiskajai dienai pavasarī, kura būs veltīta šīs vasaras lielākajam notikumam sportā – XXXII vasaras olimpiskajām spēlēm Japānas galvaspilsētā Tokijā.

0google photo

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas