20191101 092613      Piektdien, 1. novembrī, ar meistarklasi un Eiropas Parlamenta (EP) Kultūras un izglītības komitejas deputātes Daces Melbārdes uzrunu tika svinīgi atklāts “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” jaunais mācību gads.
      Pasākumā piedalījās aptuveni 400 skolu skolēnu un skolotāju no visas Latvijas. Ar videosveicienu klātesošos sveica Valsts prezidents Egils Levits. Pēc EP deputātes Daces Melbārdes runas semināru vadīja raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” vadītāji Toms Grēviņš un Kaspars Ozoliņš, metodiķis Nils Mosejonoks un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras eksperti.
      Rīgas 25.vidusskolas audzēkņi jau trešo gadu piedalās EPVS programmas aktivitātēs. Iepriekšējais mācību gads bija īpaši veiksmīgs, ar savu darbu nopelnījām iespēju piedalīties jauniešu aktivitātēs Strasbūrā un Briselē, kur   kopā ar citu valstu jauniešiem debatējām par Eiropā un pasaulē aktuālām problēmām.
      Ir sācies jaunais mācību gads. Sešu stundu garumā, jauniešiem bija iespēja līdzdarboties, saprast, apgūt projektu darbu rakstīšanu, kas ir šī gada svarīgākais uzdevums. Viens no pasākuma mērķiem bija likt jauniešiem izteikt savas domas un priekšlikumos.
      EPAS mērķis ir veicināt jauniešu apziņu par sevi kā Latvijas un Eiropas nozīmīgu daļu, izprast sabiedrībā notiekošo un aktīvi līdzdarboties. Skolas padomē jau esam apsprieduši šajā mācību gadā veicamos darbus.
      12.b klases skolniece Samanta Vilka

0google photo

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00