showcase1

pirmaiesaukumadiena     Godinot Latvijas Brīvības cīņu dalībnieku piemiņu, Rīgas 25. vidusskolas 3.a,b,c klašu skolēni Lāčplēša dienā piedalījās patriotiskā pasākumā  - “Pirmā iesaukuma diena Tīreļpurvā”.
      Skolēni “frontes štābā” iejutās tālo dienu noskaņās, apguva ierindas mācības elementus, uzzināja kā noritēja darbs lazaretē un paši mēģināja glābt ievainotos. Ar lielu interesi skolēni iepazinās ar atjaunotajiem ierakumiem un klausījās par strēlnieku ikdienas gaitām.
      Emocionāls un ļoti skaists izvērtās lāpu gājiens pa Latviešu strēlnieku bijušajām cīņu takām.
      Noliekot ziedus un svecītes  cīņu un piemiņas vietās “Ložmetējkalnā” un Antiņu brāļu kapos, skolēni godināja Latvijas varoņus.
      Mēs lepojamies ar Latviešu strēlniekiem!

0google photo