Noslēdzies JA Latvia un LIAA (Latvijas Investīciju Aģentūras) organizētais pasākums skolēnu mācību uzņēmumiem Cits Bazārs ziemā.
Rīgas 25.vidusskolu pārstāvēja divi 10.a klases skolēnu uzņēmumi. Uzņēmums Reverie ar lieliskiem panākumiem prezentēja inovatīvas burciņu rotaslietas, savukārt uzņēmums Spožā Nākotne parādīja, kā izlietoto stikla taru var otrreiz izmantot, pārvēršot to lieliskos Ziemassvētku un pasākumu rotājumos. Spožā Nākotne direktors Artis Āboliņš prezentēja uzņēmumu arī Business Pitch runā, kur 1 minūtē bija pārliecinoši jāprezentē savs uzņēmums un produkcija kompetentai žūrijai.
      8.decembrī Spožā Nākotne piedalījās Ziemassvētku tirdziņā Hanzas Perons, kurā bija vienīgais skolēnu mācību uzņēmums.

smu1 smu2 smu3 smu4