showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

Erasmus2 definitivo Model      Rīgas 25.vidusskolas piedalās ERASMUS+ projektā „Math Everywhere”. Pirmā skolotāju tikšanās notika Turcijā. Dalība Erasmus+ projektā “Math Everywhere” uzsākta šajā mācību gadā. Vispirms mūsu skolas skolēni zīmēja logo šim projektam. Logo, protams, zīmēja arī pārējo dalībvalstu skolēni. Šajā projektā piedalās piecas valstis – Latvija, Itālija, Grieķija, Turcija un Spānija. Spāņi ir šī projekta vadītāji. Tikšanās reizē Stambulā par labāko tika atzīts itāļu skolēnu veidotais logo. Pirmā tikšanās bija skolotājiem, lai veiktu plānošanas darbus. No mūsu skolas plānošanas darbos iesaistījās skolotāji Gita Šulce un Tālivaldis Mežis. Skolotāji apsprieda testa izveidi skolēniem par matemātiskās trauksmes mērīšanu gan projekta sākumā, gan noslēgumā, par iespējām mazināt šo matemātisko satraukumu. Skolotāji iepazina mācību darbu, tā organizāciju Galatasari Licejā Stambulā. Šī skola, viena no labķajām skolām Turcijā, ir viena no sadarbības partneriem. “Matemātika visur” ir projekts, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta rotaļīgo aspektu izcelšanai matemātikā, kas ne vienmēr tiek veikts mācību procesā skolā. Šī projekta galvenais mērķis ir samazināt skolēnu satraukumu, nepatiku, kā arī bailes no matemātikas kā mācību priekšmeta. Projektā tiks iesaistīti dažādi mācību priekšmeti - matemātika, angļu valoda, ekonomika, datorzinātnes, mūzika, tehnoloģijas, māksla, filozofija, ģeogrāfija, vēsture.
      Pirms mobilitātes Itālijā tiek organizēts fotokonkurss, konkursa galarezultāti tiks paziņoti tikšanās reizē nobalsojot par pašiem labākajiem foto. Pilsētā tiks organizētas gimkanas sacensības, kuru laikā skolēniem jārisina dažādas matemātiskas problēmas un jautājumi. Mobilitātes laikā Rīgā skolēni darbosies ar jautājumiem, kas saistīti ar ekonomiku un matemātiku, finansēm. Akcents tiks likts uz finanšu matemātiku. Katras mobilitātes laikā skolēni vadīs ekskursijas savā pilsētā, tiks veidots kultūrmatemātisks ceļvedis.

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas