2019tirdzins      Katru gadu skolā notiek Ziemassvētku tirdziņš, kas visiem bērniem sagādā lielu prieku gan tirgotājiem, gan pircējiem.
      Tas ir īsts tirdziņš, kur iespējams iegādāties dažādus kārumus un gardumus.
      Tirdziņā piedalījās 53 skolēni, kuri bija sagatavojuši pašceptus pīrādziņus, vafeles, riekstiņus, piparkūkas, kūkas... un pašgatavotas kartiņas, aksesuārus, sveces, grāmatzīmes, egļu rotajumus un citas skaistas lietiņas.
       Tirdziņa un baltās un sarkanās krāsas dienas organizēšanā un vadīšanā aktīvi līdzdarbojās skolēnu pašpārvalde un 8.b klases skolēni.
       Diplomus saņēma labākie tirgotāji, kuriem bija skaisti noformēts galdiņš, un skolēni, kuri bija ieradušies baltas un  sarkanas krāsas tērpos.
       Paldies visiem!

0google photo

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00