showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

2019tirdzins      Katru gadu skolā notiek Ziemassvētku tirdziņš, kas visiem bērniem sagādā lielu prieku gan tirgotājiem, gan pircējiem.
      Tas ir īsts tirdziņš, kur iespējams iegādāties dažādus kārumus un gardumus.
      Tirdziņā piedalījās 53 skolēni, kuri bija sagatavojuši pašceptus pīrādziņus, vafeles, riekstiņus, piparkūkas, kūkas... un pašgatavotas kartiņas, aksesuārus, sveces, grāmatzīmes, egļu rotajumus un citas skaistas lietiņas.
       Tirdziņa un baltās un sarkanās krāsas dienas organizēšanā un vadīšanā aktīvi līdzdarbojās skolēnu pašpārvalde un 8.b klases skolēni.
       Diplomus saņēma labākie tirgotāji, kuriem bija skaisti noformēts galdiņš, un skolēni, kuri bija ieradušies baltas un  sarkanas krāsas tērpos.
       Paldies visiem!

0google photo

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas