showcase1

Stundu izmaiņas

izmainas

Attālināto mācību kalendārs

attālināto mācību kalendārs

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

e-klase

eklase

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

Projekti

baltijas

Skolas avīzes

Skolas avīzes

Skolas dokumenti

dokumenti

Skola lasa

Books

ezerkrasti20200117       Skolēnu pašpārvaldes jaunieši skolā organizēja un atbalstīja Ziemassvētku labdarības akciju “Vairosim prieku!”, lai sniegtu prieku sociālās aprūpes centra “Ezerkrasti” jauniešiem ar speciālām vajadzībām sadarbībā ar akcijas organizatoriem no  radošās apvienības ''Trepes''  (Creative association for youth TREPES).
       Sirsnīgs paldies visiem 7.abc, 8.a, 8.b un vēl Martai Gulbei, Evai Meierei, 9.ab, 11.a un 12.ab klašu skolēniem, vecākiem un skolotājiem par sarūpētajām dāvanām sociālā aprūpes centra “Ezerkrasti” 11 jauniešiem, kuru Ziemassvētku vēlēšanās piepildījām, cik labi vien spējām un varējām. Visas dāvanas bija glīti iesaiņotas, un pie katras dāvanas klāt bija pielikta Ziemassvētku apsveikuma kartīte ar vēlējumiem kādam konkrētam jaunietim. 13.decembrī skolēnu pašpārvaldes jaunieši Ziemassvētku dāvanas gan jauniešiem, gan Ugāles dzīvnieku patversmei nogādāja līdz radošajai apvienībai ''Trepes'' (Turgeņeva ielā 15) ar mūsu skolas autobusu, par ko bijām ļoti priecīgi un laimīgi. Dāvanu bija daudz.
Ar jauniešiem no centra “Ezerkrasti”, kurus mēs apdāvinājām,  satikāmies 14.decembrī radošās apvienības “TREPES” telpās, kur visi rotājām eglīti, cepām piparkūkas un tās apgleznojām, dzērām siltu tēju un kopā radījām Ziemassvētku noskaņu. Tad jauniešiem radās doma, ka viņi vēlētos iepazīties ar mūsu skolu.  
       Un mēs šo sapni īstenojām… 17.janvārī notika draudzības un integrācijas pasākums ar Valsts sociālās aprūpes centra “Ezerkrasti” jauniešiem, kuri bija ļoti priecīgi un sajūsmināti tikties ar mūsu skolas skolēniem, skolotājiem un direktori, iepazīties ar skolu, kopā pavadīt laiku ar skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem un vērot mūsu sagatavoto koncertu kopā ar radošās apvienības “TREPES” brīvprātīgajiem.

       “Vadot šo pasākumu, es jutos prieka un patīkamu emociju pārņemta, jo gan jaunieši, gan mani biedri no skolēnu pašpārvaldes bija ļoti aktīvi, atvērti un smaidīgi. Tomēr īpašs prieks bija par mūsu viesiem, kuri aktīvi un ar degsmi piedalījās visās mūsu organizētajās spēlēs un sarunās. Man ļoti patika pavadīt laiku ar jauniešiem no “Ezerkrasti”, jo viņi bija jauki un sirsnīgi. Īpaši atmiņā palika spēle “Stāstu stāstiem izstāstīju…”, kur mums vajadzēja pastāstīt, kas mums patīk, interesē, un tajā brīdī es sapratu, ka, neskatoties uz veselību, dzīves apstākļiem un situāciju, mēs tomēr esam līdzīgi. Mums vajadzētu pamācīties no viņiem, jo šie jaunieši spēj novērtēt to, par ko mēs pat neaizdomājamies. Vēlos aicināt visus, kuriem ir vēlme sadarboties un palīdzēt citiem, …dariet to! Varbūt no sākuma būs bail un nebūs viegli, taču sajūta, ka tu esi izdarījis kaut ko labu, ir lieliska.”
       Samanta Daneberga 7.b

 0google photo