showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

Cienījamie skolas darbinieki, skolēni, vecāki!
      Ārkārtas situācija valstī turpinās un līdz 12. maijam mācības skolā notiks attālināti.

Gan skolotāji, gan skolēni jau ir pieraduši veikt savus pienākumus attālināti. Mums visiem ir jāsaglabā pozitīvs noskaņojums un jāpilda savi pienākumi. Skolotāji organizē mācību procesu, izmantojot viedierīces, skolēniem noteiktā laikā jāpilda uzdotais. Mācību gada nobeigums jau pēc pusotra mēneša, skolēniem ir jāapgūst mācību materiāls un jāsaņem vērtējumi visos mācību priekšmetos. Cienījamie vecāki, Jūs šajā laikā veicat arī pilna apjoma mācīšanas darbu, esiet pacietīgi sadarbībā ar bērniem, prasiet informāciju no skolotājiem, darbosimies kopā.

Gaišas un saulainas Lieldienas visiem vēlot,
skolas direktore Inga Nestere

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas