1200x675 precise

Mācību gada noslēgumā, paužot visdziļāko cieņu Rīgas 25. vidusskolas kolektīvam, saku:

Paldies skolotājiem par izturību un jaunradi jaunu mācību darba formu izmantošanā!

Paldies skolēniem par pacietību un centību, apgūstot zināšanas attālināti!

Paldies vecākiem par lielu atbalstu un pacietību bērnu mācību vides organizēšanā!

Esam godprātīgi pildījuši sarežģītus uzdevumus jaunos apstākļos, ir bijuši sasniegumi un arī neveiksmes, bet mums visiem ir jāmācās pārvarēt grūtības un jāpriecājas par padarīto darbu.

Veiksmīgu un veselīgu vasaru visiem!
Skolas direktore I.Nestere

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00