showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

office365

Kāds būs nākamais mācību gads? Vai iesim uz skolu vai mācīsimies attālināti?

Skaidrs ir viens – tehnoloģiju izmantošana tikai palielināsies!

Ar ko sākt?

Ar pārbaudītu programmatūru! Un tāda mums ir! Rīgas pašvaldība ir apmaksājusi katram skolēnam Microsoft Office 365 licences uz 10 privātajām ierīcēm!

Tas nozīmē, ka skolēniem savos privātajos datoros un viedierīcēs ir iespēja legāli bezmaksas izmantot tādus rīkus kā Word, Excel, Powerpoint un Onenote, glabāt un koplietot datus mākoņdiskā OneDrive, kā arī izmantot citas noderīgas Office programmas.

Uz kurām ierīcēm licences varēs izmantot?

Uz jebkuras personīgās, tie var būt 5 datori (stacionārais, portatīvais) un 5 mobilās ierīces (planšetdators, mobilais telefons).

Kas notiks, ja aizbrauksiet uz laukiem vai sēnēs uz mežu?

Droši, arī tur licences darbosies!

Vai jebkurš skolēns var saņemt licences?

Jā, tikai jāmācās kādā no Rīgas pašvaldības skolām.

Kas notiks, kad bērns pabeigs skolu?

Tad iestājas pārejas periods – 30 dienas, kura laikā ir šādas iespējas: uzsākt mācības vai darba attiecības citā Rīgas pašvaldības izglītības iestādē, iegādāties Office 365 par saviem līdzekļiem, atinstalēt Office no Jūsu datora. Tāpat, būs jāparūpējas par Office 365 mākoņpakalpojumā (OneDrive u.c.) glabāto datu pārnešanu Jūsu datorā, jo pēc izglītības iestādes pabeigšanas dati tiks dzēsti.

Kā iegūt licences?

Vienkārši – jāveic daži soļi:

1. atveriet pārlūku un tajā ievadiet adresi http://pasts.edu.riga.lv,
  2. ievadiet skolēna lietotāja vārdu un paroli (to izsniedz skolā),
  3. noklikšķiniet pogu Pievienoties,
  4. tālāk, kā instrukcijā pievienotajā failā!

Licences iegūtas, raižu mazāk un vasara var sākties!

Cienījamie vecāki!

Kāds būs nākamais mācību gads? Vai iesim uz skolu vai mācīsimies attālināti?

Skaidrs ir viens – tehnoloģiju izmantošana tikai palielināsies!

Ar ko sākt?

Uz kurām ierīcēm licences varēs izmantot?

Kas notiks, ja aizbrauksiet uz laukiem vai sēnēs uz mežu?

Droši, arī tur licences darbosies!

Vai jebkurš skolēns var saņemt licences?

Jā, tikai jāmācās kādā no Rīgas pašvaldības skolām.

Kas notiks, kad bērns pabeigs skolu?

Kā iegūt licences?

Vienkārši – jāveic daži soļi:

1.      atveriet pārlūku un tajā ievadiet adresi http://pasts.edu.riga.lv,

2.      ievadiet skolēna lietotāja vārdu un paroli (to izsniedz skolā),

3.      noklikšķiniet pogu Pievienoties,

4.      tālāk, kā instrukcijā pievienotajā failā!

Licences iegūtas, raižu mazāk un vasara var sākties!

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas