showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

labo darbu nedela

VISA LATVIJĀ NORISINĀjāS AKCIJA

NO 5.-11.10.2020.

PATEICĪBA

Mēs, Rīgas 25.vidusskolas skolēni, skolotāji un vecāki, palīdzējām Ventspils novada  Ugāles dzīvnieku patversmes iemītniekiem!

Paldies visiem par interesi un atsaucību!

Dzīvnieku patversmes suņi un kaķi no mums saņēma:

• Segas. Pledus. Paladziņus. Avīzes. Gardumiņus. Mīkstās rotaļlietas. Suņu barību. Plastmasas trauciņus. Suņu siksnas un pavadas u.c.
  • Naudas ziedojumus 99 eiro kopsummā!!!
  • Sadarbībā ar jauniešu radošo apvienību- organizāciju ''Trepes '' skolēnu pašpārvaldes jaunieši sagādātos ziedojumus nogādās dzīvnieku patversmei Ugālē.

ldn

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas