showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

zilu vaceji 3 c      Labo darbu nedēļas no 05.10.-11.10. ietvaros mūsu skolas 3.c klases skolēni atsaucās Rīgas Nacionāla Zooloģiskā dārza aicinājumam vākt ozolzīles mūsu mazajiem draugiem - zoodārza iemītniekiem! Zīļu vākšanā aktīvi iesaistījās 12 skolēni, kopā savācot 80 kilogramus ozolzīļu.

17.novembrī esam saņēmuši pateicību no Rīgas ZOO par aktīvu dalību Zoozīļuka vākšanas akcijā.

Aktīvākie un čaklākie 3.c klases vācēji saņem veicināšanas balvu - 50% atlaidi zoodārza apmeklējumam!

Apsveicam skolēnus un skolotāju Evu :)

2020.11.16. Pateicība 3.c klasei

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas