Zaļā klase   2015.gada 20.maijā 4.a klases skolēni ar klases audzinātāju Daci Sadovsku ciemojāmies  SIA „Rīgas meži” Daugavas mežniecībā.
   SIA „Rīgas meži” projektu vadītāja  Fēliksa Svirska vadībā nodarbojāmies ar skudru vērošanu. Ar lielu prieku, aizrautību darbojoties grupās vērojām skudru ceļus. No mežā atrodamajiem dabas materiāliem veidojām skudru modeli. Vērojām no kā skudras uzbūvējušas pūzni. Noteicām skudru blīvumu.
   Projekta mērķis ir sniegt zināšanas skolu jaunatnei , kas ir mežs, ko tas dod sabiedrībai un ko sabiedrība var dot mežam.

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

• dokuments, kas apliecina pamatizglītības ieguvi,
  • vēlēšanās apzinīgi un radoši darboties, lai sagatavotos nākamās izglītības pakāpes sasniegšanai.

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00