showcase1

Īsteno* savu ideju skolā!

SkoluPrj SocMedia FBevent Delna

Exclamation Point      Lai jaunais 2021.gads nes veiksmi, veselību un svētību katrā mājā un katrā ģimenē!
Mīlēsim, cienīsim un atbalstīsim savus tuvākos, saskatīsim labo citos cilvēkos un palīdzēsim pārvarēt grūtības.
Atbildīgi rūpēsimies par sevi, veicinot arī citu cilvēku atbildīgu rīcību un būsim pateicīgi par visu labo, ko saņemam no dzīves un cilvēkiem.

Jaunajā 2021.gadā būs jauni darbi, jaunas tikšanās, jauni uzdevumi, bet noteikti būs pienākumi, kurus veicam ikdienā. Skolas darbs saskaņā ar noteikumiem par ārkārtas situāciju 2021.gada sākumā tiek organizēts sekojoši:

1.-6. klašu skolēniem tiek pagarināts brīvlaiks un mācības atsākas 11.janvārī.

Kā šis grozījums ietekmēs skolēnu mācību laiku un mācību materiāla apguvi?
1. klases skolēniem nebūs papildus brīvlaika nedēļa februārī.
Skolotājiem, kas strādā 2.-6. klasēs, ir jāveic korekcijas mācību vielas apguves plānos, lai pilnībā realizētu mācību darba uzdevumus.
Saskaņā ar šī brīža informāciju, esošais grozījums neietekmē pavasara brīvlaika un mācību gada beigu termiņus.

7.-12. klašu skolēni mācības atsāk 4.janvārī - attālināti.

Iespējams, ka drīzumā sagaidīsim izmaiņas mācību darba organizācijā, bet pirmajā darba nedēļā jaunajā gadā jāstrādā, izmatojot MS Teams platformu.
Skolotāju pienākums ir savlaicīgi ievietot kalendārā nodarbību sarakstu, skolēnu pienākums ir piedalīties tiešsaistes stundās, apgūt mācību vielu un savlaicīgi iesniegt izpildītos darba uzdevumus.

Par attālināto mācību laiku skolēni, tāpat kā 1. semestrī, saņems pārtikas pakas - par to būs atsevišķa informācija.

Veiksmi un veselību visiem jaunajā 2021. gadā!

Skolas direktore Inga Nestere

pirmklasnieki

Cienījamie nākamo 1. klašu vecāki!

Kuri jau ir pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Nodarbības nākamo 1.klašu skolēniem pašlaik nenotiek.

Mainoties situācijai valstī, nodarbības varētu notikt, informāciju par to sākumu publicēsim skolas mājas lapā un nosūtīsim bērnudārziem.

Kuri vēl nav pieteikuši savus topošos skolēnus 1.klasei:

Uz skolas e-pastu r25vs@riga.lv atsūtiet ziņu, ka vēlaties, lai topošais skolēns mācītos Rīgas 25.vidusskolā.

Atbildot uz e-pastu, nosūtīsim anketu, kurā norādīsiet nepieciešamo informāciju, lai varētu reģistrēt topošo skolēnu.

Balstoties uz šo informāciju, reģistrēsim jauno skolēnu Rīgas 25. vidusskolā un jūs savā e-pastā saņemsiet izveidoto pieteikumu, ka bērns ir ieskaitīts 1. klašu pretendentu sarakstā.

Sakarā ar grozījumiem Rīgas domes 2015.gada 27.janvāra saistošajos noteikumos Nr.137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas pieņemti Rīgas domes 2021. gada 20. janvāra sēdē, bet stāsies spēkā pēc saskaņošanas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, vecāki pieteikumus par bērna reģistrēšanu rindā uz 1.klasi var iesniegt: sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz skolas e-pastu vai skolas oficiālo e-adresi, aizpildot iesniegumu portālā Latvija.lv pakalpojumā “Iesniegums iestādei”.

Sandra Deksne
Rīgas 25. vidusskolas