Drukāt

Nākamo pirmklasnieku sadalījums pa klasēm ir šāds:

1. a klase            
Klases audzinātāja Ineta Gleizda            
1    Elizabete        Akopjana
2    Samanta        Arcikoviča
3    Dāvis        Ašmanavičs
4    Sindija        Bērziņa
5    Edijs        Bērziņš
6    Evelīna        Brūkša
7    Dita        Dogžina
8    Monta        Galiņa
9    Līva        Gulbinska
10    Nauris        Judins
11    Haralds        Kadirovs
12    Roberts        Kalniņš
13    Kerija        Kočāne
14    Līza        Līpenīte
15    Dilans        Mačs
16    Juris    Silvestrs    Mahnovs
17    Katrīna        Mičule
18    Sindija    Amanda    Moļņika
19    Samanta        Ozoliņa
20    Linda        Paegle
21    Nikola        Patalujeva
22    Elīze        Piņķe
23    Emīlija        Saleniece
24    Ērika    Patrīcija    Spole
25    Edgars        Stepančenko
26    Alberts        Šmits
27    Markuss        Treide
28    Samanta        Vilka
29    Nikola        Ziemele
30    Emīlija        Zvaigznīte
31    Keita        Viša

1. b klase            
Klases audzinātāja Edīte Nurža            
1    Martins        Audejāns
2    Elza        Bērziņa
3    Lizete        Bērziņa
4    Katrīna        Bidzāne
5    Tomass        Blīvis
6    Evelīna        Briede
7    Maija    Elīza    Burlakova
8    Emīls        Dakulis
9    Ritvars        Daliba
10    Krišs        Dzērve
11    Artūrs        Eglājs
12    Helēna        Ērgle
13    Anastasija        Ivanova
14    Haralds        Jēgermanis
15    Katrīna    Anna    Junkule
16    Karena        Kļaveniece
17    Daniela        Kolosunova
18    Sintija        Losa
19    Adrians        Malafajs
20    Loreta        Namavīra
21    Gustavs        Osis
22    Markuss    Raivo    Rijnieks
23    Karīna        Rožkalne
24    Markuss        Skudrītis
25    Liāna        Škutāne
26    Jūlija        Tkačuka
27    Roberts        Treilībs
28    Gļebs        Voicehovskis
29    Toms        Vulāns
30    Mārcis        Zihmanis

1. c klase            
Klases audzinātāja Dace Sadovska            
1    Armands        Afanasjevs
2    Ralfs        Aliks-Romāns
3    Dans        Audejāns
4    Patrīcija        Belova
5    Daniels        Bukovskis
6    Annija    Katrīna    Caunīte
7    Ričards        Dreimanis
8    Patrīcija        Ecētāja
9    Viktorija        Gailīte
10    Dmitrijs        Jermakovs
11    Helvijs        Kancers
12    Viesturs        Kļaviņš
13    Ketija        Kukša
14    Džošua    Lintons    Lūsis
15    Alise    Viktorija    Martinova
16    Aleksandrs        Neilands
17    Monika    Marta    Neimane
18    Filips        Osipovs
19    Kristers        Plonis
20    Amanda    Paula    Probaka
21    Paula        Pudiņa
22    Rūta        Romančauska
23    Daniels        Skudriņš
24    Karlīna        Skuja
25    Mārtiņš        Slaidiņš
26    Daniels        Stabrovskis
27    Lauris        Straume
28    Simona        Struce
29    Sindija        Šķēle
30    Renārs        Vaskis
31    Ernests        Vēvers

9.klašu skolēniem
par mācībām 2020./2021. mācību gadā.

 Rīgas 25. vidusskola aicina 9. klašu skolēnus iegūt vidējo izglītību, uzsākot mācības Rīgas 25.vidusskolas 10.klasē 2020./2021. mācību gadā.

Rīgas 25. vidusskola piedāvā:

Vispārējās vidējās izglītības programma ar padziļinātiem kursiem matemātikā, programmēšanā, vēsturē, sociālajās zinātnēs.

Lai iestātos 10. klasē nepieciešams:

Dokumentu iesniegšana līdz 6.jūlijam darbadienās no 10:00 līdz 14:00