Stundu izmaiņas

izmainas

e-klase

eklase

Mācību mākonis

makonis

Skolas muzejs

muzejs

Skolēnu dome

dome

Karjeras atbalsts

karjeras atbalsts

 

Atbalsta personāla metodiskā komisija

 

vaitniece1
Daiga Kazāka
metodiskās komisijas vadītāja
sociālais pedagogs

AndaBarbale bilkina mliepina mende1
Anda Bārbale
speciālās izglītības
skolotāja
Silva Biļkina
llogopēds
Mārīte Liepiņa
sociālais pedagogs
Sanita Mende
psihologs
morozova PaulaSanita    
Irīda Morozova
direktores vietnieks
sociālais pedagogs
Sanita Paula
psihologs
   

 

 

Dabaszinību un matemātikas metodiskā komisija

 

IntaUngure1
Inta Ungure
metodiskās komisijas vadītāja,
matemātikas skolotāja,
datorikas skolotāja

ArmandsBērziņš1 Custom IneseBukēviča1 SandraDeksne1 MaijaGailīte1
Armands Bērziņš
pulciņa skolotājs
Inese Bukēviča
bioloģijas skolotāja,
dabaszinību skolotāja
Sandra Deksne
direktores vietnieks,
matemātikas skolotāja
Maija Gailīte
matemātikas skolotāja
JurijsGladčenko1 AnnaGustava1 female female
Jurijs Gladčenko
fizikas skolotājs
Anna Gustava
matemātikas skolotāja
Rūta Hermane
matemātikas skolotāja
Anita Juzova
datorikas skolotāja,
informātikas skolotāja
MarinaJuzova1 TālivaldisMežis VitaOzola1 female
Marina Juzova
datorikas skolotāja,
informātikas skolotāja,
programmēšanas skolotāja
Tālivaldis Mežis
direktores vietnieks,
informātikas skolotājs
Vita Ozola
ģeogrāfijas skolotāja,
dabaszinību skolotāja
Elza Saulīte
ģeogrāfijas skolotāja,
bioloģijas skolotāja
female GitaŠulce    
Irēna Supe
ķīmijas skolotāja

Gita Šulce
direktores vietnieks,
matemātikas skolotāja
   

 

Kultūrizglītības metodiskā komisija

 

DainuvīteSpalle1 Custom
Dainuvīte Spalle
metodiskās komisijas vadītāja
mājturības un vizuālās mākslas skolotāja
SanitaBlīve1 Custom IneseMīliga1 Custom AndrejsSejejs1 Custom Dace Sondare1 Custom
Sanita Blīve
mūzikas skolotāja
 Inese Mīliga
vizuālās mākslas skolotāja
Andrejs Sējējs
mājturības skolotājs
Dace Sondare
mājturības skolotāja
 female  female    
Laura Struķe
mūzikas skolotāja
Alise Šalkovska
mūzikas skolotāja
   

 

Latviešu valodas un literatūras metodiskā komisija

 

AijaKrankale3
Aija Krankale
metodiskās komisijas vadītāja
latviešu valodas un literatūras skolotāja

GuntisĶelle2 JogitaLiepiņa2 female female
Guntis Ķelle
latviešu valodas un literatūras
skolotājs
Jogita Liepiņa
latviešu valodas un literatūras
skolotāja
Iveta Štauere
latviešu valodas un literatūras
skolotāja
Baiba Strautmane
latviešu valodas un literatūras
skolotāja

 

 

Sākumskolas metodiskā komisija

 

IneseGeķe3 Custom
Inese Geķe
metodiskās komisijas vadītāja
sākumskolas skolotāja
ZandaĀbele3 Custom AndaBarbale SigitaBukovska2 Custom female
Zanda Ābele
sākumskolas skolotāja
Anda Bārbale
sākumskolas skolotāja
Sigita Bukovska
sākumskolas skolotāja
deju skolotāja
Eva Burvāne
sākumskolas skolotāja
female female female SpulgaKrastiņa1 Custom
Jana Butlere
kristīgās mācības skolotāja
Aīda Drulle
sākumskolas skolotāja
Ineta Gleizda
sākumskolas skolotāja
Spulga Krastiņa
sākumskolas skolotāja
EdīteNurža1 Custom female  DaceSadovska2 Custom ValdaSprukule3 Custom 
Edīte Nurža
sākumsskolas skolotāja
Ilze Rupeka-Rupeika
sākumskolas skolotāja
Dace Sadovska
sākumskolas skolotāja 
Valda Sprukule
sākumskolas skolotāja 
 AirisaTretjakova3 Custom  RutaUlbika3 Custom    
Airisa Tretjakova
sākumskolas skolotāja
Ruta Ulbika
sākumskolas skolotāja
angļu valodas skolotāja
   

 

Sporta metodiskā komisija

 

male
Modris Šteinbergs
metodiskās komisijas vadītājs
sporta skolotājs

female LigitaKosenkova2 male 
Ināra Aperāne
sporta pilciņu skolotāja
Ligita Kosenkova
sporta skolotāja
Māris Vāverāns
sporta skolotājs

 

 

Svešvalodu metodiskā komisija

 

DaceBrūvele5
Dace Brūvele
metodiskās komisijas vadītāja
angļu valodas skolotāja
LilijaAndrejeva3 female RitaDeksne4 female
Lilija Andrejeva
krievu valodas skolotāja
Iluta Bikovska-Kivliniece
angļu valodas skolotāja
Rita Deksne
angļu valodas skolotāja
Jeļena Jerjomina
krievu valodas skolotāja
AgitaKļaviņa3 female female  male
Agita Kļaviņa
vācu valodas skolotāja
Vita Lākute
franču valodas skolotāja
Sandra Lipovska-Mekša
angļu valodas skolotāja 
Andris Rozenšteins
angļu valodas skolotājs
LaimdotaTrinkuna4 female    
Laimdota Trinkuna
vācu valodas skolotāja
Mārīte Zandere
angļu valodas skolotāja
   

 

Vēstures un sabiedrisko zinību metodiskā komisija

 

RudīteLiepiņa4
Rudīte Liepiņa
metodiskās komisijas vadītāja
vēstures, politikas skolotāja

female female IngaNestere1 female
Inga Cepīte
filozofijas skolotāja
Ligita Druva
ekonomikas skolotāja
Inga Nestere
direktore,
vēstures skolotāja
Andra Piģēna
uzņēmējdarbības skolotāja
IvetaZelča1      
Iveta Zelča
vēstures skolotāja
     

 

Bibliotēka

 

ElgaLiepiņa1 Custom
Elga Liepiņa
bibliotēkas vadītāja

 

Interešu izglītība

 

female female female male
Anita Bergmane Inguna Cakule Guna Mēnese Kudule Aivars Vīksna