Hour of Code 2014

Hour of Code 2014Decembra otrajā nedēļā programmētāju nedēļas ietvaros daudzas organizācijas iepazīstināja skolēnus ar programmēšanas iespējām, tās pievilcību.  Microsoft rīkotajā pasākumā tika piedāvāta iespēja skolēniem bez priekšzināšanām  programmēšanā, risināt problēmas tā, kā tas nepieciešams programmējot.  Mūsu skolā šajā pasākumā piedalījās 30 skolēni, kuri tika iepazīstināti ar programmēšanas elementiem, izmantojot spēles.
Labākie 3 skolēni tika izvirzīti  Microsoft rīkotā pasākuma noslēgumā “Hour of Code”, kurā piedalījās skolēni no 8 skolām. Par atraktīvāko, uzmanīgāko  skolēnu atzina mūsējo no 8.b - Tomu Leonu. Toms dāvanā saņēma telefonu Nokia ar Windows 8.01.

Sīkāk šeit