Radošās darbnīcas sagatavošanas grupu audzēkņiem 2015

Radošās darbnīcasTradicionāli pavasara brīvdienās mūsu skolā viesojās Latgales priekšpilsētas pirmskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupu audzēkņi. Sākumskolas MK organizētajā pasākumā „Radošās darbnīcas sagatavošanas grupu audzēkņiem” šogad  piedalījās rekordliels dalībnieku skaits. Nākamie pirmo klašu skolēni aktīvi iesaistījās Radošajās darbnīcās, kuru tēma bija „Rakstu raksti”.
Bērni ar lielu aizrautību veidoja rakstu rakstus tos gan izdejojot, gan darbojoties ar burtiem un cipariem. Ļoti centīgi darbs ritēja arī rokdarbu darbnīcās, kur dažādus rakstus vajadzēja ievīt Lieldienu dekoros.
Priecājamies par sagatavošanas grupu atsaucību un vēlmi sadarboties! Esam gandarīti, ka daudzi audzēkņi izteica vēlmi nākamgad piepulcēsies mūsu skolēnu saimei!
Milzīgs paldies visām sākumskolas skolotājām par ieguldīto darbu skolas tradīciju uzturēšanā un mūsu Rīgas 25.vidusskolas labā vārda spodrināšanā.