Darot kopā var izdarīt vairāk labu darbu!

labo darbu nedela

VISA LATVIJĀ NORISINĀjāS AKCIJA

NO 5.-11.10.2020.

PATEICĪBA

Mēs, Rīgas 25.vidusskolas skolēni, skolotāji un vecāki, palīdzējām Ventspils novada  Ugāles dzīvnieku patversmes iemītniekiem!

Paldies visiem par interesi un atsaucību!

Dzīvnieku patversmes suņi un kaķi no mums saņēma:

• Segas. Pledus. Paladziņus. Avīzes. Gardumiņus. Mīkstās rotaļlietas. Suņu barību. Plastmasas trauciņus. Suņu siksnas un pavadas u.c.
  • Naudas ziedojumus 99 eiro kopsummā!!!
  • Sadarbībā ar jauniešu radošo apvienību- organizāciju ''Trepes '' skolēnu pašpārvaldes jaunieši sagādātos ziedojumus nogādās dzīvnieku patversmei Ugālē.

ldn