“Kastaņu Kalkulatori” pirmklasniekiem

20201016 114836Labo darbu nedēļa
“Kastaņu Kalkulatori” pirmklasniekiem

Ir atkāpies vasaras siltums un skolēni jau ir iejutušies skolas dzīvē. Bet kā klājas pirmklasniekiem? To vēlējās noskaidrot 3.a klases skolēni. Atceroties savas gaitas pirmajā skolas gadā, viņi nolēma palīdzēt pirmklasniekiem veiksmīgi apgūt saskaitīšanas un atņemšanas prasmes, izmantojot “Kastaņu Kalkulatoru”. Kā ar to rīkoties? Pajautājiet 1.abc klases skolēniem! Viņi tagad to zina!

Labie darbi vairo prieku!

Veiksmi un panākumus mācībās vēlot, 3. a klases skolēni

0google photo